Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Lányok hol szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok hol szeretitek csinálni ahol tilos?

Figyelt kérdés

Hallottam már sok mindenről buszon liftben moziban ..

Kíváncsi vagyok rátok ti eddig hol csináltátok ahol tilos.



2016. máj. 5. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nincs olyan hely, ahol tilos! :-) Nincs kedvenc, csináltam már sok fura helyen. Parkban, kertben, csónakban, stégen, nyaraló tetején (lapostető). Moziban konkrét szex nem volt, csak kézi munka meg orál. Viszont van egy nagy vágyam, amit ki szeretnék mindenképp próbálni, de még nem sikerült, mivel nem találtam partnert hozzá: templomban szexelni.


Jah, egyszer próbáltam kocsiban is, de az nagyon nem jött be.

2016. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Buszon parkban strandon. /F
2016. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
paksi atomerőmű, nemzeti színház, szépművészeti múzeum, repülőtér, strand ilyenek
2016. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Templomban én is akarok csak nincs hozzá lány
2016. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérjétek meg a pap bácsit... :)
2016. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Templomban ,de parasztok vagytok. Semmit nem tiszteltek?

Amúgy buszon ,erdőben

2016. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

6-os: most miért?! A templom isten háza, és isten nem hinném, ha rossz néven venné, ha jól érezzük magunkat a házában! A sok prűd, meg álszent ember, aki odajár, na az már igen, de azt meg pont lesz#rom! Meg amúgy is, ennek az egésznek az a lényege, h ne vegyék észre, h mit csinálunk!


De Pl temetőben, na az már igen! Az valóban parasztság! Bármennyire is szeretem az extrém helyeket, de abban nem lennék benne. Kegyeleti okok miatt! Egyszer még középsuliban volt egy "goth" csajom, az akart volna mindenáron temetőben. De szerintem amúgy csak a szája volt nagy, de nem derült ki, mert gyorsan el is hajtottam a temetés mániája miatt.

2016. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Balatonban.
2016. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

7. Es sztem ha belementel volna 😂😂 elve eltemet szex utan vagy megatkoz 😂😂😂

Temetobe en se mennek bele. Buszos sztorikrol hallottam es lattam is 😂😂😂. De wc sztorik is nagyok. Es volt olyan valakinek h vezetes kozben 😂??

2016. máj. 5. 14:42
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol, ahol tilos.
2016. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!