Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most mit tegyek? Van esélye a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Van esélye a dolognak? Nagyon bejön.

Figyelt kérdés
2 és fél hónapja ismerkedtem meg egy sráccal. Úgy tűnt,hogy neki is nagyon bejövök és nekem is nagyon tetszik ő. Vonzódunk is egymáshoz. Eleinte nagyon sokat beszélgettünk szinte minden nap,órákat.. kérdezte,hogy egyszer elmennék-e majd vele valahová..mondtam hogy igen,de ez azóta sem történt meg. Mostanában sokat gondolok rá,látni akarom,vele lenni,beszélgetni,találkozni. De kb egy 2-3 hete alig beszélünk,alig találkozunk.Kicsit magába van zuhanva a volt barátnője miatt. Még mindig őt szereti,de már esélytelen a dolog. Pedig az elején minden jól indult.. mit rontottam el? Vagy hol? Hogyan tovább? hagyjam a fenébe? Vagy ha tovább ismerkedünk esetleg van rá esély,hogy valami kialakuljon? Tapasztalatok? 19/L
2016. máj. 3. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Említsd meg Te neki ,hogy menjetek el valahová,ha bejössz neki akkor nem lesz ott probléma.
2016. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!