Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Iszonyúan bejön! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyúan bejön! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kb 2,5 hónapja ismerkedtem meg egy sráccal,sokat beszélgetünk azóta,élőbe és neten is. Nagyon bejön mind külsőre,mind belsőre.. nem vagyok szerelmes,de valami nagyon megfogott benne és úgy érzem,hogy fontos lett számomra! Az elején úgy volt,hogy ő is hasonlóan érez,aztán kiderült,hogy még a volt barátnőjét szereti. Kapcsolatot nem akar,de randizni azért elhívott és a kémia is működne köztünk. Én arra gondoltam,hogy mostantól kerülöm őt és megszakítom vele a kapcsolatot,akármennyire rossz is,mert félek,hogy a végén beleszeretek,de ő mást szeret.Az is megfordult a fejembe,hogy tovább ismerkedjünk,hátha kialakul valami.. Vagy mondjam el neki,hogy mit érzek? Vagy ne? Ti mit tennétek a helyemben? Lehetne olyan is,hogy csak szex és más nem,de hiába,hogy nagyon vágynék rá,nem az én stílusom és utána szerintem rossz lenne. Valaki volt már ilyen helyzetben? Mit tennétek? pls! 19/L
2016. ápr. 29. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Van barátnője és nem kavartad fel annyira, hogy dobja érted. Elzásodj el: let it gooo, let it goooooo!
2016. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
NINCS barátnője! A VOLT barátnőjéről van szó!
2016. ápr. 29. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele. Hogy te meg szeretnéd veke próbálni de hülyét nem akarsz magadból csinálni ha mást szeret.

Majd megmondja hogy tud e új kapcsolazot kezdeni.

22/l

2016. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Istenem.... 19 évesen ne legyél már ennyire okos.

Tetszetek egymásnak, tavasz van, csaja sincs. Tűnés ki randizgatni.

Majd megbánod később, ha meg kell.

Legközelebb már pontosan tudni fogod mit érdemes figyelni ilyenkor. Az ilyeneket el kell követni, hogy tanulj.

Na siccc.... :p

2016. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
Cullantsd le ma a buliba. Onnantól biztosan kelleni fogsz neki.
2016. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Basszus ezt en is kiirhattam volna.

Teljesen ugyanilyen szituacioba voltam nemreg.

En azt tanacsolom, hogyha te tobbet akarsz mint szex akkor tenyleg hagyd. Ugyis csak te szivod meg.

2016. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A srác tuti csak szexet akar és semmi komolyabbat, akár igaz a sztorija, h az exét szereti még mindig, akár nem (mostanában nagyon soknak ez a fedősztorija). Ha te már most tudod, hogy többet éreznél iránta, akkor szerintem hagyd. Csak magadat bántod és elég rossz érzés, amikor rájössz, hogy nem kellesz neki (sajnos tapasztalat. Volt, hogy úgy álltam hozzá, hogy nagyon tetszik és majd megváltozik a véleménye és szeretni fog. Illetve volt, hogy meggyőztem magam h semmit nem fogok érezni iránta... csúnyán megégettem magam
2016. ápr. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!