Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért undorodtam meg a szextől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodtam meg a szextől?

Figyelt kérdés

Már jó régóta szingli vagyok, most viszont alakul egy sráccal, aki tetszik is meg minden, de annyi rossz tapasztalatom meg csalódásom volt a múltban, hogy egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy bárkinek is odaadjam magamat még egyszer, taszít az egész.

Magát a szexet azt élveztem régebben, most lelki csalodasokra kell gondolni. Nem hiányzik egyik exem sem, már rég elfelejtettem őket, szóval nem erről van szó.


Szerintetek mitől lehet ez? El fog ez múlni?

20L


2016. ápr. 30. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan megválaszoltad a saját kérdésedet: a rossz tapasztalatok és a csalódások miatt van ez.
2016. ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magatol nem fog elmulni. A sok multban tapasztalt kellemetlenseg van rad kihatassal attol fuggetlenul hogy ezt tagadni probalod. Tisztaznod kellene es akkor nem lesz priblema. Ha egyedul nem megy akkor oszichologus segitseget erdemes igenybe venni.
2016. ápr. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

pszichológus az jó dolog, ha más nem, próbáld ki!:)


de amúgy attól is függ ám, hogy hol tartasz épp azzal a bizonyos sráccal! Szóval ha még csak most ismerkedtek, persze, hogy idegennek tűnik, hogy ágyba döntsön és jól megdugjon... az egy erős behatolás az intim szférába (is) és ott még nem feltétlen tart a kapcsolat

Ha majd eléggé megbízol a srácban, kényelmes lesz a közelsége, talán feloldódik valamelyest ez az érzés:) szerintem ez lényegében félelem, amit a biztonságérzet oldhat


De ha így is van, arra számíts, hogy nem egyről a kettőre fogsz felhőtlenül szexelni meg ilyenek... a rossz emléket felül kell írni jó emlékkel! ezért ne is menj bele kétes kimenetelű bármibe!

2016. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nem lehet, hogy nem a szextől undorodsz, hanem a "szerelemből" ábrándultál ki átmenetileg, a korábbi tapasztalataid miatt, és alapvetően az intimitás az, ami most taszít?
2016. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!