Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha félek a szextől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha félek a szextől?

Figyelt kérdés

Arra értem, hogy nem is az együttléttől tartok, hanem az új párom előtti meztelenségtől. Tudom, hogy csak akkor feküdnék le valakivel, ha már megbízom benne annyira, hogy nem feltételezem róla, hogy kritizálná a testemet. De a reakciótól félek, mert ha egy cseppet is érzem rajta, hogy nem erre számított, akkor győzködhet, hogy így szeret, ahogy vagyok, úgysem hiszem el.

Az előző kapcsolatom óta elég sokat változtam, hosszú kapcsolat volt, akkor is tartottam ettől, de nem volt probléma. Hosszú kapcsolat volt, azóta megváltoztam. És felöltözve csak-csak elfogadom magam, de ruha nélkül tükörbe nézni is rossz. :/


2015. júl. 21. 21:01
 1/7 anonim válasza:
D*gjatok sötétben! :D
2015. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy pár alkalommal meg lehet úszni, de egy idő után csak eljön a pillanat, amikor meztelenül lát. :D Mondjuk, lehet vagyok olyan jó az ágyban, hogy ez "hozzám láncolja". :)
2015. júl. 21. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy változtass a testeden?
2015. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Èn kèt szülès után 97kg-mal ismertem meg a párom. Aztán persze lefogytam. De mivel szètcsúszott a hasizmom, 5kg-os gyereket szültem császárral, hegem van, csíkos a hasam. Ezeken nem tudok változtatni. Azzal, hogy lefogytam, lóg a bőröm a hasamon. Azóta született 2 gyermekünk, de a páron imád, elfogadott ilyennek, soha nem kritizált, pedig már nem merek tükörbe nèzni.

Te közel sem nèzhetsz ki ilyen rosszul. Legyen önbizalmad. Ha a párod szèpnek lát, èrezd magad szèpnek, ès hidd el, hogy az vagy.

2015. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehéz, de el kell fogadnod magad olyannak amilyen vagy, mert akkor ha önbizalmat sugárzol ezt ö is érzi, és elfogad! Mert a férfinak valjuk be nem ártatlan, szégyenlös, önbizalomhiányos, hanem magabiztos, erős, sexi nő kell! ( sexi nö alatt nem csak a csontsovány, zörgöcsontú, nöket értem!)
2015. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én bnőm is ilyen volt :) Emlékszem milyen volt az első melltartó levétel hihi :P Figyelj van egy olyan dolog, hogy petting. Ez egy csodálatos dolog ami alatt megismeritek egymás testét, egymás rezdülését. Szerintem ezt nem jó kihagyni mert akkor nem biztos, hogy jól sikerül.

Hiába mondom, hogy nyugodj meg szépen mert szeret és úgyis szépnek fog látni, nem fogsz hinni :D neki kell majd ügyesnek lennie

2015. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:
Nem tudom, mi a bajod magaddal, de ha odáig jutok egy nővel... hát nem hiszem, hogy lehetne olyan dolog a testével, ami visszafordítana.
2015. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!