Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a szextől, de mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szextől, de mikor múlik el? Többi lent!

Figyelt kérdés
Mióta szex közben rettenetes hasifájásaim vannak fél éve szörnyű volt a szex:( minden alkalom után sírtam rettentően. ritkán csináltuk mert barátom látta hogy nekem rossz, de nem akartam hogy neki is rossz legyen 1 hónapba 2-szer hagytam hátha jobb lesz. fél évben 5-ször voltam ezzel nödokinál voltam hüvelyiultrahangon...semmi:( mindig azt mondják hogy gyulladás de nem múlik el. most újabb kezelést kaptam de ahányszor oda nyúl a párom reflex szerűen összecsukom a lábam és sirni akarok annyira félek, hogy megint fájni fog:( rettentő rossz:( és lehet még ez után a gyógyszeres kezelés után sem múlt el, mivel ezek eddig sem használtak:( nem tudom mit tegyek:( valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?:(
2010. jan. 17. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez durva:S Hüvely gyulladásod van/volt? Figyi ha már megkaptad a kezelést, sztem próbáljátok meg, szépen lassan..és ha fáj akk biztos vmi nagy baj van:S mert ez nem normális. Nekem is volt már hüvely gyulladásom, a gomba miatt, sajna későn vettem észre és begyulladt. Remélem hamar rendbe jössz!!!
2010. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2 havonta megyek gyulladás/ gombás fertőzés miatt nödokihoz de ez a szex közbeni hasfájás több mint fél éve van de én nem birom sokáig a páromon is látom h kiván és nem tudok mit tenni egyszerüen nem vizsgálnak meg rendesen mindig ugyan azt mondják h gyulladás pedig érzem h ez nem normális:( de ilyen esetben mit lehet egyáltalán tenni?:( nincs magán dokira 20000-em:(
2010. jan. 17. 19:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szedsz fogamzásgátlót? mert úgy tudom az hajlamosít a gombára jobban. Egyik lány ismim szedett és kb. ilyen gyakran jött ki neki mint nálad, abbahagyta az antibabát és a gomba is elmúlt vele. Így kb évente 1x jön ki neki.

2010. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
aham szedek:( de azt már 2 éve ugy hogy nem tudom hogy attól lehet-e:/ nödoki semmit nem mond, csak h fertőzés...stb ezt meg ezt szedjem be:S azt ennyi:/
2010. jan. 17. 19:42
 5/12 anonim ***** válasza:

még mindig én..

ne nézz hülyének, de az is lehet h a szervezeted nagyon le van gyengülve és nem bír megbírkózni a gombával. Ne hagyd abba a gyógyszert, nehogy baba legyen.. Kezdj el szedni vitamint, egy idő után javulnia kell, ha nem, akkor sztem hagyd abba, nehogy rámenjen a kapcsolatod..

2010. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy furcsa lesz,amit mondok,de lehet,hogy már tudat alatt jönnek elő a fájások.Vagyis beteg voltál,szedtél gyógyszert nem használt,aztán megint szedtél másmilyet és az sem stb,közben voltál a pároddal és nyilván a betegség miatt mindig fájt,de lehet,hogy most használni fog a gyógyszer,csak mostanra már annyira benned van,hogy a szex fáj,mint írtad is reflexszerűen összecsukod a lábad,hogy lehet,hogy már ezért érzel fájdalmat.

Nem állítom,hogy nem vagy/voltál beteg,csak arra akarok célozni,hogy egyszer próbáld meg magaddal elhitetni,hogy ez a mostani kúra jó lesz,használni fog és soha többé fájdalom.

A gyógyulásnál már fél siker az akarat.

Ez csak egy verzió,nem biztos,hogy ez az oka.

2010. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ettől félek:(, hogy rámegy:( de az orvos mért nem mond semmit vagy mért nem mondja hogy mik lehetnek a variációk amitől ez lehet:( ezen kívül semmi más bajom nincs semmi betegség semmi influenzás meg ilyenek is csak 2-3 évben egyszer vagyok. lázas meg szinte soha:( nem tudom hogy akkor mért nem tudja ezt legyőzni a szervezetem:( vagy mi miatt nem tudja:(
2010. jan. 17. 20:08
 8/12 A kérdező kommentje:
lehetséges hogy ez van, megpróbálom hátha sikerül, de ha nem akkor nem tudom:(
2010. jan. 17. 20:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, hogyha ez az orvos nem vizsgál meg rendesen, akkor keress másik nőgyógyászt. Nem feltétlen kell magándokihoz menni, elég egy másik sima nőgyógyász, hátha az jobban tudja a dolgát, és normálisan megvizsgál.

Fel a fejjel! :)

2010. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
lehet az lesz:( aids nem lehet ok?:S erröl is olvastam hol:S
2010. jan. 17. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!