Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a szextől, de mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szextől, de mikor múlik el? Többi lent!

Figyelt kérdés
Mióta szex közben rettenetes hasifájásaim vannak fél éve szörnyű volt a szex:( minden alkalom után sírtam rettentően. ritkán csináltuk mert barátom látta hogy nekem rossz, de nem akartam hogy neki is rossz legyen 1 hónapba 2-szer hagytam hátha jobb lesz. fél évben 5-ször voltam ezzel nödokinál voltam hüvelyiultrahangon...semmi:( mindig azt mondják hogy gyulladás de nem múlik el. most újabb kezelést kaptam de ahányszor oda nyúl a párom reflex szerűen összecsukom a lábam és sirni akarok annyira félek, hogy megint fájni fog:( rettentő rossz:( és lehet még ez után a gyógyszeres kezelés után sem múlt el, mivel ezek eddig sem használtak:( nem tudom mit tegyek:( valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?:(
2010. jan. 17. 19:05
1 2
 11/12 Srapnel ***** válasza:

Alapszabály: Ha valami egészségügyi problémád van, ami nem múlik és az orvos sem tud semmit, keresni kell legalább 2 másikat.


Tehát, mit kell tenni:


1. Másik nőgyógyász. (Több szem többet lát.)

2. Tabit abbahagyni, óvszerrel csinálni. (Ki kell zárni a tabi hatását.)

3. Sportolni, normálisan enni (nem feltétlenül diéta). (Immunrendszert erősíteni.)


Ha ezek nem használnak, akkor viszont az alábbi dolgokat teheted:


1. Ha budapesti vagy, akkor SOTE nőgyógyászati klinikája.

2. Teljes kivizsgálás. Nem biztos, hogy nőgyógyászati eredetű a probléma.

3. Allergiavizsgálat.

4. Felkeresni egy pszichológust. Nem biztos, hogy csak testi probléma.


Másik hirtelen ötletem:

Nézd meg, hogy maszturbáláskor is fáj-e. Ezzel kiderülhet, hogy nem a pasid az okozója-e valahogyan a dolognak (ping-pong fertőzés).

2010. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csak egy lehetséges megoldás:

Nekem tavaly voltak ilyen gondjaim, ami a nőgyógyász szerint egy felfázás végkimenetele volt. Felírt Moural port és 3 nap után már semmi gyulladás nem volt bennem, ment minden a régi kerékvágásban.

Remélem segítettem:) 20L

2010. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!