Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki ha 3 menet után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha 3 menet után is igénylem még? 25L

Figyelt kérdés
nagyon nagy az étvágyam ha szexről van szó. Általában 3 menetet szoktunk lenyomni a barátommal de én utána is kívánom még. Viszont ő már nem bírja :(Szégyellem neki mondani hogy nem elég,és megbántani sem akarom. Szerintetek mit tegyek? Normális válaszokat kérek.

#3 menet
2016. ápr. 22. 00:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Elóbb nyelvvel, kézzel legyen meg 2-3 s csak utána folytassa farokkal hogy már belelendűlve legyen részed tőbb orgazmusban, mielőtt ő is elélvezne
2016. ápr. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek aki normális válaszokat adott :)
2016. ápr. 22. 01:01
 13/21 anonim válasza:
Esetleg dugj fel egy körtét és úgy csináld.
2016. ápr. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok nőként a partneremmel szinte minden màsnap szexelünk 1óràkat, de ên többet akarok.

És én is szégyellem màr mondani ,hogy b@sszl még mert nem elég. Màr nem tudok mit csinàlni. Én többet akarok.

Keresek màst mellé vagyis próbàlok,de nem egyszerű.

2016. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Meddig tart es hány lökés van egy menetben?

A "menetek" száma semmit nem jelent. Ha darabja 5 percig tart akkor nem csoda hogy még igenyled.

2016. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem ciki egyáltalán, de azért a 3 menet már elég sok, nem azt mondom, lehet h találnál olyat aki többet bír, a menetek hosszától is függ, de az biztos, h én pl. ha 3-szor elélvezek, már annyira nem kívánom a szexet, és egyébként csak megsúgom, h bizonyos szám felett már szinte fáj, és ez nem vicc... ha kiürül (mert van ilyen, 4-5 menet után) és nem jön belőle cucc, kifejezetten kellemetlen...


Egyrészt sztem ne említsd neki hogy ez kevés, nagyon szétrombolod az egoját, és mint mondtam a 3 menet bírása már bőven átlagon felüli, szóval kár lenne elkedvetleníteni.


Szerintem lányként te sokkal több mindent tehetsz azért hogy számodra is megfelelő legyen:

Pl. irányíts te! Legyél felül, ne hagyd hogy elmenjen, és csak te élvezz el menet közben. Közben a csiklódat izgathatod. Így akár egy menet alatt is elélvezhetsz 3-4-szer, legalábbis a barátnőm úgy szokott..

Sztem ez a legtutibb, de ehhez ő is kell, beszéljétek meg h ne élvezzen el, amíg te nem mész el párszor, eleinte nehéz visszatartani, és mindig jókor kell megállni, egy csaj aki jó a szexben, bele kell tanuljon ebbe is, h mikor kell megállni 1 percre, mielőtt elélvezne a csávó.


2. Kérd meg h nyaljon vagy ujjazzon, 2 menet között.

Használhatsz vibrátort is, miközben ő a csiklódat kényezteti, stb.. Ez bizonyára őt is nagyon beindítja majd, és hamar készen áll a következő menetre...


3. Sportoljatok vmit, te is meg ő is, akkor jobban fogja bírni fizikummal és nő a tesztoszteron szint is :)


4. Próbáljátok reggelre vagy délutánra "ütemezni" a szexet. Én este elég hamar elfáradok (elálmosodok elélvezés után) de délelőtt pl. 4-5 órán át is képes vagyok szexelni.

2016. ápr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%

Előző vagyok, illetve még egy jó tipp, hogy talán megér egy próbát a mennyiségről a minőségre helyezni a hangsúlyt: próbáljatok ki valami különleges technikát, pl. tantra, ESZO, jóni masszázs, erotikus masszázs, bármiféle relaxációs technika, amivel elnyújthatjátok az orgazmust, vagy multiorgazmusod lehet.

Ha ezeket kipróbálod már nem az orgazmust meg amenetek számát fogod nézni hanem maga az együttlét lesz a lényeg. Ehhez kell egy kis kitartás és kell tudni ellazítani magad, de megéri, nálunk bevált.

2016. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
56%

Tanulja meg a barátod a tantrás multiorgazmust, így bármikor tud majd teljesíteni szinte bármennyit, úgy hogy neki is többször van orgazmusa, azaz nem szenvedés, hogy nem mehet el, hanem élvezettel csinálja és sokkal többet is fog kívánni.


Ezen felül neked is érdemes fejleszteni az orgazmusképességed. Ha többet élvezel, szinte ájulásig dugnak (szó szerint), akkor a kevesebb is több kielégülést ad (nem csak szó szerint, hanem pszichés értelemben is).


Egy hátránya van ennek, ha mindketten nagyon beletanultok, később nem nagyon fogtok egymáshoz hasonló partnert találni, kvázi függőivé váltok egymásnak, mert más nem tud ilyen jót nyújtani :) De szerintem érdemes erre az útra lépni.


Ha érdekel bővebben bármelyik kifejtve, írj privátot.


28/F

2016. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Semmi ciki nincs, hogy még mindig kívánod.

Nem fáradsz el olyan hamar vagy egyszerűen nem fárasztanak ki eléggé.

De azt sem tudom, hogy naponta szexeltek vagy hetente hányszor?

De ne követelj több mint 3 at az már elég sok.

Túl nagyok az igényeid szerintem.

2016. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
#15-16-17-18-19!!
2021. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!