Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ha a kocsiba...

Kérdező0210 kérdése:

Szerintetek ha a kocsiba behányt a kutya menet közben akkor a buszon is be fog hányni? Szeretném magammal vinni. De elég ciki lenne ha a buszon behányna. Szerintetek mit tegyek hogy ne hánnyon be?

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban én is könnyen rosszul lettem az autókban hosszú utaknál, de általában minél kényelmesebb volt, annál könnyebben. Buszon sose voltam rosszul, trabantban sem, de talán ladában már igen, és a nyugati autók voltak a legrosszabbak.


Esetleg ha megoldható, próbáld úgy csinálni hogy ne üljön vagy feküdjön le a buszon, hanem álljon végig.

2013. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A hányjon az így írandó.


De, hogy a kérdésedre válaszoljak: ne vidd most magaddal. Mondjuk azért nem mindegy, hogy mekkora távolságra mész busszal... Mondjuk egy Szombathely-Szeged(cirka 400 km) nem ugyanaz, mint egy városon belüli A pontból B pontba utazás.

2013. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel rengetegszer szállítok kutyát,hogy ne hányjon be az autóba nem adok neki olyankor enni.Így nincs mit kihányni.Utána annál jobban esik neki.Két hete hoztam el egy kutyát és kértem csak előző nap adjanak neki enni.
2013. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:
Van olyan kutyám, akinek elég, ha beül a kocsiba, még be sem indítottam, máris öklendezik. A buszon viszont semmi baja, a vonatért meg örömtáncot jár.
2013. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ne adj neki aznap enni, plusz vigyél magaddal egy zacsit meg nedves törlőkendőt.

ha baleset van , mehet a zacsiba, feltörlöd és kész.

2013. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom úgy csinálni hogy nem adok neki enni, remélem nem lesz gond!
2013. dec. 13. 08:50
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Nem az evésen múlik. Az enyém akkor epét hány, ha nem kap enni. Ez csak egy stresszelés. Nem biztos, hogy fél, lehet hogy annyira örül, hogy megyünk, hogy azért van rosszul. Nálunk ez van. Mikor elindulunk, teljesen lázban van, hogy mi fog történni. Hazafelé már semmi baja, még ha betegre zabálta magát, akkor sem.
2013. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!