Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok segíteni? Nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Nagyon kérlek titeket

Figyelt kérdés
Itt alszik nálunk ma barátom de viszont a szüleim itthon lesznek. Elterveztük hogy végre lefekszünk elsőre és nekem ez lenne az első. Mivel nem tudom milyen érzés és hogy nyögnék e de valószínű igen, de nem akarom hogy a szüleim meghallják.. mit tegyek ez esetben?
2016. ápr. 10. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne most feküdjetek le ha zavar hogy a szüleid meghallhatják a nyögésed. Ilyen egyszerű.
2016. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:
100%

ha úgy érzed,bármi is zavarna,

akkor ne tedd,mert nem fogod tudni magad elengedni,átadni magad a szexnek

2016. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

ne figyelj rájuk, ezek nyúlbélák :D


ez a probléma nálam is előszokott fordulni, igaz ne szűz lányokat hozok haza. volt, hogy a lány olyan hangos volt, hogy már nekem volt kínos :D

Ilyenkor előszeretettel befogom a szájukat. vagy kutyában belenyomom a fejüket a párnába.

Sokszor veszik a lapot és lejjebb tekernek vagy ő maguk takarják a szájuk el

2016. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne most csináld, mert nem fogsz tudni ellazulni. Az meg, hogy a szüleid hallják mit csinálsz, szerintem halál ciki.
2016. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 icu75 ***** válasza:
Kedves kérdező! Nyilván szüleid beleegyezésével alszik ott a barátod,ergo tisztában vannak vele,hogy nem csak aludni fogtok. Ezt a megnyugtatásodra írom,hogy én is azt szeretném ha lányom lenne,itthon,nyugodt körülmények között,egymásra figyelve történhessen meg neki az első,avval akit szeret. Ha attól félsz meghallanak,tegyetek be valami zenét annyira hangosan ami még nem zavarja őket csukott ajtónál. Bújjatok össze nyugodtan,csók és simogatás,és csak azt csináld amit szeretnél,és ne azt amit elvár tőled,ne félj a fiúnak tudnia kell hogy a lányokat nem szabad siettetni az elsőre,és nem szabad semmit követelnie. Véleményem szerint,még ne feküdjetek le csak pettingeljetek pár hónapig,mert ha már eleget pettingeltetek volna,akkor már tudnád kb mennyire leszel hangos.
2016. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!