Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, tudnátok kérlek segíteni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és megismerkedtem egy 28 éves férfival, aki szexkapcsolatot szeretett volna velem, de én elutasítottam (erősen idegenkedem ettől a "műfaj"-tól), majd pár hét múlva már mint barát szeretet volna velem találkozgatni. Szerintem még mindig nem tehetett le első ajánlatáról, kicsit gyanúsnak érzem.


Nyilván ez nagyban személyfüggő, nem minden ember egyforma, de mégis, ti ezt a helyzetet hogyan látjátok?


Köszi!


2016. febr. 12. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem most igy probál közelebb férkőzni hozzád hogy utána meg tudjon fektetni. tuti nem tett le erről a dologról.természetesen ez nem biztos hogy igy van, csak nekem ez jutott eszembe elsőre. nehéz ezt igy megmondani.
2016. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy 28 éves férfi valószínűleg nem akar mást egy 20 év körüli pipitől, mint lepedő akrobatika. Ez anélkül is nyilvánvaló, hogy kifejezetten tett volna erre ajánlatot. Ez után már ritka nagy hülyének kell lenni, hogy ne legyen egyértelmű a kérdésedre a válasz.
2016. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy tökéletesek a megérzéseid!
2016. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értékelem az iróniát :)


Kedves második, köszönöm a kioktatást. Szüleim pont ebben a korban ismerkedtek meg 7 év korkülönbséggel és máig boldogan megvannak együtt, így nem kell mindenkit lehülyézni, aki hasonló cipőben jár.

2016. febr. 12. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
tuti hogy még mindig a bugyidba akar kotorászni!!!
2016. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 a kivétel erősíti a szabályt.


Azt hülyéztem le, aki nem tudja kiszámolni azt, hogy egy meg egy. Jelen esetben kb. ilyen bonyolult a feladvány.

2016. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna!
2016. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!