Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kérlek olvassátok el, aki tud...

Kérlek olvassátok el, aki tud tanácsot adni?! Megfogadom. Nők előnyben! De férfiak válaszát is várom.

Figyelt kérdés

Na szóval, azzal fordulok hozzátok, hogy már mindent próbáltam, de nem sikerült javítani a helyzetemen. 17 éves vagyok,és nagyon megereszkedtek a melleim. Iskolába járok, és mellette dolgozok is. Tavaly rámjött egy pár kiló felesleges, és még mindig nem bírtam leadni. Sajnos annyira zsúfolt a napom, hogy nincs időm reggelizni, meg ilyesmik. Éseste eszek sokat amikor haza érek, de most nem is ez a lényeg, hanem hogy a melleim viselték a kárát. Borzasztóan lógnak, régebben még csak hagyján, de mostmár nagyon. Nincs barátom,és nem is akarok.Szégyelném előtte őket. Melltartóba még csak csak, de anélül nagyon csunyák. Tavaly 69 kg voltam,miután híztam,akkor lehet 76. És most is a 74-5 között imbolygok. 95 D melltartót hordok, 13 éves korom óta elég nagyok a melleim, de ugy igazán csak maximum egy éve kezdett el lógni. Próbáltam már mindenféle tornát, nem segített. Krémet,azsem. Mondjuk csak egyfajta krémet még régebben. Többel nem is próbálkoztam. Eldöntöttem, amint meglesz a pénz rá,megműttetem. Tudom, nem lenne érdemes, de muszáj lenne. Tavaly volt egy barátom, akivel elég komoly volt, de megmondta elég szépen a véleményét a melleimről hogy milyenek,és hogy nem akar többet semmit, nem konkréttan mondta ki, de azután 1 hét után FACEBOOKON közölte hogy nem megy ez így neki!. Indokot sajnos nem adott.. mindegy. nem is ez a lényeg itt sem, hanem az, hogy már nemtudom mit csináljak. Azt szeretném kérdezni,hogy esetleg van már olyan itt aki átesett ilyesmi féle műtéten?. Tapasztalatok?. Sajnos én sem szeretném megműttetni, de muszáj. Tudom, mindenki azt mondja hogy jön majd valaki aki így fog szeretni. És ha nem??..

Előre is köszönöm a normális emeberek válaszát, fuj de ndorito, eléggé lóg" ocsmány" válaszokat nemkérek, tudom magamtól is, nem kell felvilágosítani!

Köszönöm!

képet csatolok, csak hogy tudjátok miről is van szó, De nem szívesen teszem, mert nagyon szégyenlem őket.

De tessék: [link]

17L


2015. aug. 27. 15:44
 1/8 anonim válasza:

Az előző barátod nagyon bunkó volt, meg sem érdemelt téged.

Szerintem semmi baj nincs a melleiddel, te ilyen vagy, fogadd el így magad!

Az én melleim sajnos nem egyformák, az egyik 2x akkora, mint a másik... én is emésztettem magam és elgondolkodtam a műtéten. A barátom előtt alig mertem levetkőzni, úgy kellett lekönyörögnie a melltartómat.

És tudod mi történt? A barátom imádja a melleimet! :-) Ha valaki igazán szeret, akkor elfogad és olyannak szeret, amilyen vagy. Semmit nem akarna megváltoztatni. Nekem a barátom kérte, hogy ne műttessem meg, mert így vagyok különleges és gyönyörű.

Hidd el, csak a megfelelő férfit kell megtalálni hozzá.

Te is ugyanúgy szeretnéd a párod, ha kiderülne, hogy van valami szépséghibája, amit senki más nem lát.. ugye?

Legyél erős! Gondolj arra, hogy külsőleg azt mutatja a facebook és internet, hogy mindenki tökéletes, de a valóságban tele vagyunk hibákkal!

23/L

2015. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, nagyon jól esett. Még gondolkozok a műtéten,de sajnos annyira lerombolta a volt barátom az önbizalmamat, hogy nehéz 'felálni"..
2015. aug. 27. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Nehogy megműtsd a melleid ,szerintem nincs gond vele.

Kicsit sportolj ,nézz a neten mellizom gyakorlatokat ,az segíteni fog ,de ha lesz barátod ,és szeret nem érdekli majd ,meg ez nem is olyan ami nagyon negatív lenne. Szerintem meg a férfiak nagy részét nem igazán érdekli ,csak lehet te pont kifogtál egyet.

:)Ne szégyenkezz emiatt!

2015. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólókhoz! ne törődj a sráccal, jó nagy tahó volt.

nincs baj a melleiddel! :).

2015. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad,sokkal rosszabbra számítottam. Oké,nem peckesek,de a méretből adódóan amúgy se lennének. Szerintem nincs semmi gond velük.
2015. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sztem még jobban lóg hasonló méretekkel, és én is féltem... de én megtaláltam azt a nagybetűs Férfit, aki így is szeret. Nekem sem tetszik magamon, de már megszoktam (nekem kb. 10éves korom óta lóg...). Max. próbálj meg egy rendes srácot találni, ne vmi bunkó hülyegyereket...
2015. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szegénykém :/ Szerintem semmiképp nem ocsmány, de engem is zavarna ha ilyenek lennének. De szerintem ha valaki szeret az ígyis elfogad
2015. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja a melleidnek, ne műttesd meg!
2015. aug. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!