Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barárnőm azt mondja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barárnőm azt mondja, hogy neki megfelel a 11 centis farkam (állva), de szerintem ezt azért mondja, hogy ne sértődjek meg. Szerintetek másnak is megfelelne 11 centis farok? Kérlek benneteket, hogy minél gyorsabban küldjetek választ. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2016. febr. 8. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%

Biztos nem. Azért legalább 14-15 cm a minimum. Azt meg hogy mennyi amit igazán élvezek is, le sem írom, mert as ok kisfarkú úgy is lepontozna érte.


21/L

2016. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Őszintén szólva nekem sem lenne elég valószínűleg, de ettől még elképzelhető, hogy ő tényleg élvezi. Ezt mi nem tudhatjuk innen szerintem...
2016. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Valakinek elég valakinek nem. Ha azt mondja, akkor inkább higgy neki, és ne ezen stresszelj! :)
2016. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Jól látod a helyzetet.. nekem is csak 12cm, és mellette vékony is, ilyen kis méretekkel nem lehet normális szekszuális életet élni, kicsúszik, korlátozott a pózok amiket használhatsz.. Kis farok egyenlő selejt. Az is kérdés mióta vagytok együtt, engem 5-6 hónap után dobtak a kis farkam miatt, hisz mint látod a kommentek között mindnek számít a méret és egyik sem kedveli a kisfarkakat.. A nőd csak nem akar megbántani ezzel..
2016. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
az átlag farokméret 13.2 cm.
2016. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
15cm hosszra és 4cm vastagságra az átlag.
2016. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Mit érdekel?Hogy másnak megfelel e.Igyekezz megtartani ezt a lányt.Akinek jó vagy így is.
2016. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
páromé is kb ekkora, mindenre jó
2016. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
#6 nem, 13.2 cm az átlag közép európában. Nézd meg AKÁRHOL ahol erről tartanak számon adatokat...
2016. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%
Mindegy.. nekem csak 12cm, tehát kicsi, még az átlagot SEM értem el, mellette vékony is, tehát ha összejövök egy nővel az elég nagy eséllyel nagyobb farkat látott és kezelt az enyémnél. A nők nem hülyék, meg tudnak különböztetni egymástól 2-3cm-nyi különbséget is.. És miért maradjon vékony nevetségesen kicsi 12cm-es kisfarkű mellett, amikor átlagméretű/nagyobb mérettel megáldott százezernyi másik férfit is választhat helyettem...
2016. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!