Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barárnőm azt mondja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barárnőm azt mondja, hogy neki megfelel a 11 centis farkam (állva), de szerintem ezt azért mondja, hogy ne sértődjek meg. Szerintetek másnak is megfelelne 11 centis farok? Kérlek benneteket, hogy minél gyorsabban küldjetek választ. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2016. febr. 8. 19:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%

9:


A mai 18-30 éves férfiak álló farkát kellene nézni. Nem kellene beleszámolni az átlagba sem az ettől idősebbeket, sem a még kiskorúakat.


Kit érdekel hány centis pl egy 60 évesnek? Vagy egy 12 évesnek, akinek még nőhet?


Amit én tapasztalatok személyesen, hogy kb. 15-16 cm az átlag Magyarországon.

2016. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Hogy a barátnőd őszinte-e hozzád, azt nyilván nem tudhatom. Te ismered őt, jobban meg tudod ítélni, hogy igazat mond-e vajon, meg te látod, hogy mennyire élvezi veled a szexet.


A nők nevében úgy általában nyilván nem nyilatkoznék, csak a magam nevében. Nekem pl. több szempont miatt 12 cm az ideális péniszméret, és pár centin nagyon nem múlik semmi, szóval ha a párom pénisze lenne 12 helyett 10-11 cm, nekem tökéletesen megfelelne, meg pont ugyanúgy lenne hüvelyi orgazmusom, mint most.

2016. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
És, ha nem mond igazat mit csinálsz ? Megnöveszted ? :) Fölösleges olyan dolgon agyalni amin nem tudsz változtatni. Inkább örülj, ha tényleg elég, ha meg hazudja akkor meg annak örülj mert így is veled van ;)
2016. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem a barátnődnek kicsi, hanem neked. Ez itt a baj.
2016. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem ezen múlik, és még ilyen hülyeséget, hogy a kicsi jobban kicsúszik. Használni kéne tudni... :)

Érdekes, nekem ami mindig kicsúszott valamiért, az egy 16-17 cm-es pcs volt. XD Bezzeg a 11-12 cm-eshez tartozó pasi valahogy tudott normálisan szexelni.

De ha ez jobb, hogy itt ócsároljátok magatokat azért, amiről nem tehettek, ám legyen. :D

22L

2016. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az egyik exemnek 12 cm volt a farka. 1-2 póz tényleg korlátozott, de amúgy teljesen jó volt. Tudta használni.

Gondolj csak bele: Sok csaj hogy szereti az ujjazást. Pedig az aztán tényleg nem egy hosszú, vaskos valami. Hozzá állás kérdése a dolog.

Persze mindenkinek megvan, melyik méret volna a legoptimálisabb. Néha jól esik egy felizgult nőnek, ha teljesen kitöltik alulról. Viszont aki épelméjű az nem fog emiatt pasit váltani. Ilyenkor lehet játékokat bevonni a szexbe. Pl.: Kinyalod, megdugod, majd úgy fejezitek be, hogy ő szop téged, te meg jól megdugod egy vibrátorral, vagy uborkával.

2016. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben elbújdosnék, elmennék remetének!
2016. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!