Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kíváncsi vagyok, hogy évek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok, hogy évek múlásával te is nevetségesnek találod-e a mai tinik szexéhségét?

Figyelt kérdés
Szerintem nem képesek megélni a teljességét, mocskosságát, szépségét, és a többség csak azért létesít szexuális kapcsolatot, hogy elmondhassa magáról, hogy ő bizony már ágyba bújt valakivel.

2016. ápr. 9. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ne vedd rossz néven, de inkább a mai jelzőt találom nevetségesnek, ez régen sem volt egyáltalán másképp, csak a technológia fejlődött azóta.
2016. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem aki olyat ír, hogy "mocskosságát", az se tudja a dolgokat a helyén kezelni és figyel felette a biblia.
2016. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Na persze, ha abból indulsz ki, hogy valaki csak idősen használta az internetet.

Én viszont abból, hogy tiniként már chateltem éjjelente, legfeljebb az android hiányzott az életemből. Viszont kortársaim, osztálytársak is megfontoltak, komolyabbak, érettebbek voltak, mint a mostaniak. Mintha ezt a generációt jól elbaxták volna...

2016. ápr. 9. 15:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már most nevettségesnek találom... Ja nem... némi szánalmat is érzek :D
2016. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Regen is igy volt csak akkor a Juliska nem tette ki a nyilvanossag ele hogy a reten a Joska meghuzta..
2016. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a régi is el volt $aszva, legalábbis annyira mint a mostani, nagy különbséget nem látok.
2016. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

2# nem vagyok prűd p*csa, csak szánalmas az itt olvasott kérdések zöme. Fiuk, lányok, 11 vagyok de lehetek-e terhes és társai kérdések.

Azok meg pláne, amiket nem trollok írnak.

2016. ápr. 9. 15:34
 8/12 anonim ***** válasza:

én ugyanugy baxtam a csajokat 20 -25 éve mint most nem sok a különbség köztük csak én vagyok jobb nekik

nem mással kell foglalkozni hanem élni az életet

2016. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg annak fogom tartani, és csodálkozni fogok rajta, hogy hogy érték be ilyen kevés szexszel és miért voltak ennyire prűdek.
2016. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves vagy de dugnod kéne egy jót és nem agonizélnál ezeken a dolgokon, irj és csinálok neked egy jó napot több orgazmussal

puszi a pun.c,idra

ha még nem adtak rá :-o :-D :-(

2016. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!