Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek utálják és "nevetségesnek" tartsák a Fullcap-Snapback sapkákat?

Figyelt kérdés
Vagyis ahogy olvasgattam,a magyarok körében az emberek 95% nevetségesnek,"gáznak",és gyerekesnek tartja ezeket a sapkákat,valaki nekem elmagyarázná ez miért van? Sok emberen láttam már,és általában aki képes hozzá megfelelő nadrágot és felsőt választani nekik mind jól áll.

2015. szept. 13. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

Az is:D

Hülyén néz ki az esetek 95%-ában:)

Van akinek a fejformájához illik, de az nem a többség.

Azért hordják mert azt hiszik hogy menők tőle mert most ez a divat.

Régebben csak az hordta akinek tényleg jól állt ma meg kb minden hülye ezt csinálja.

Ez a divat mint ahogy a futócipő hordása is :)

2015. szept. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az szubjektív, hogy kinek mi áll jól. Lehet szerinted jól áll valakinek, de az emberek 95%-a szerint senkinek nem áll jól.
2015. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem. Bár én rengeteg embert kérdeztem személyesen is erről a problémáról,és mindenki utálja..bár nekem mindig azt mondták,hogy jól áll mert "kerek a fejem"(mondom köszixd) de gondoltam inkább nem veszek magamnak..de nagyon szeretnék hordani egyett,és nem azért mert (ebben igazatok van) minden harmadik gyereknek ez van,hanem azért mert tényleg tetszik:) Ergó 16/F
2015. szept. 13. 19:08
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
mert MO-n élsz x""DDD...
2015. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát éppenséggel nem,magyar válaszokat olvastam,mert magyar oldal de attól függetlenül itt Erdélyben is ahol lakok minden pisisnek ilyen van,de olcsó kínai pl. a "Monster" jel rajta 4 karmolásból áll..:')
2015. szept. 13. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
hát most istenem neki lehet arra tellik,sose tudod.Meg nem is számit az.Nekik az tetszik,vagy akármit is akar vele,undoritó lefikázni a másikat.Te ne legyél olyan.Mindenki abba van amit akar és azt csinál amit bir.Az az ő baja,csak azok foglalkoznak meg izgulnak ezen akiknek nincs élete és korlátolt.Poztitiv hullámokra törekedj,engedd el az utálkozást,iszonykodást és a felestleges korlátokat.
2015. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Mert nevetséges.
2015. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
meg érted nem igazán,van ez hogy izlés,mert valójában minden megy mindehez csak a megfelelő vibe kell hozzá.Nincsennek szabályok a müvészetben,öltözködésben,nevetséges ez az izléses meg igényes cucc,mert totál relativ csak pár bunkó élettelen,besz*ri kitalálta és a gennyes csirák meg löketik nagyba,de ez aztán senki semmiféle jó irányba nem visz.
2015. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de jólvan,én feladtam már a magyarázkodást,én probalom elerni,hogy mindenki a positive vibe fele menjen és hatásosabb és szebb élete legyen,de a balkánon és a szlávokkal ez elérhetetlen.nevermind.legjobbakat...
2015. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,teljesen igazad van,én sem akarok fikázni,csak bizonyos mértkében szépen fogalmazva egy két embernek tényleg jól áll,és én pozítivan szeretek hozzáállni a dolgokhoz,csak tudod,hogy van ez. Felvennék egy ilyen sapkát és akkor egy teljesen bunkó visszamaradt elkezdi,hogy "loldegáz" és akkor a többi követi,mert akkor "menők" lesznek..és igazából ez itt baj az egészben:o
2015. szept. 13. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!