Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nagyon erőszakos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon erőszakos a szexben, sokszor durván csináljak, mit tegyek, hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés
A részleteket privátban írnám le.

2016. ápr. 7. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már vele a témáról?
2016. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Azért ilyen mert a nők 90%-nak ez jön be, én már túl vagyok 80 nőn tudom miről beszélek. De ha te nem ilyen vagy akkor beszélj vele mert néma gyereknek anyja sem érti a szavát
2016. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ mit értünk a durva szó alatt.

De ha te csak maszatolni szeretsz az ágyban, akkor beszélj vele.Én tuti falra mászok a szerencsétlenkedéstől, de igaz, én már nem tizenéves, sőt nem is huszonéves vagyok.

2016. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Küldd ât hozzàm, ên bìrom a vadsàgot.
2016. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azt hiszem,egy ilyen esetben.Nincs szükség privátra. Ha neked nem jó a szex,s mind ez a durvaság miatt. Ráadásul ez nem tűnt még fel a barátodnak. Akkor nem figyel rád,s nem is érdekli hogy neked mit okoz ezzel.

Ergo,szrik bele hogy neked fáj e vagy nem.Egoista figyelmetlen barom. Hagyd ott,és keress másikak.

Nem egy bonyolult feladat.

2016. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

17:01 80 nőn? :D :D


Milyen 90% ? Hol élsz te?


Kérdező. Ha durva akkor hagyd ott. Egy normális partner,észreveszi azt ha a partnere nem élvezi.

2016. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ajánlom a kommunikációt!

Nem gondolatolvasó, beszélj vele

2016. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

18:05 vagyok.Javítanék.


"17:07"

2016. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Beszélj vele :)
2016. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Próbáltál beszélni vele? Mondjuk egy normális partner észreveszi magától is, ha neked nem jó, de semmiképp ne hagyd annyiban a dolgot. Ha sokáig hagyod, hogy kizárólag saját magára gondoljon, akkor meg is utálhatod a szexet...
2016. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!