Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nimfomániás lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfomániás lennék?

Figyelt kérdés

Van szexpartnerem ő teljes mértékben kielégìt, töbször is elmegyek vele , nagyon jó vele a szex meg minden. De én többre vàgyom még több szexre.

Naponta talizunk ,de mégis mindig kìvànom ha hazamegyek tőle.

Mit tegyek?


2016. ápr. 6. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Hozzám is jöhetsz. :D
2016. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nimfomániás az aki semmi másra nem tud koncentrálni, gondolni csak és kizárólag a szexre és ez őt zavarja is... Te csak egyszerűen szexmániás vagy (NEM nimfomániás)
2016. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám is
2016. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, mivel azt írtad teljes mértékben kielégít. Ha nimfomániás lennél, nem tudna. Értsük már meg, hogy ez egy betegség, nem pedig egy hűdejó szexi dolog.
2016. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt mindenki szexmániásnak hiszi magát meg perverznek. Én is jobban kívánom a szexet miután elmegyek, minél többször megyek el, annál jobban. A hideg fürdő segít.
2016. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is állandóan csak a szexre tudok gondolni, és egy kiadós légyott után is kívánom! Én is nimfomán lennék? Ja, nem. Én egyszerűen csak férfi vagyok! :D


A kérdésre a válaszom: fehérmájú vagy maximum! Hogy mit tudok erre ajánlani? Havi 150.000 plusz teljes ellátás? :D

2016. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Talán 1 óra 150.000, nem egy hónap.
2016. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
barátom, az még itt Svájcban is luxusribi árfolyam. :D
2016. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!