Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Filmnézésnél hogyan kezdeménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Filmnézésnél hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Áthívtam a csaj haveromat aki szingli. Sokszor szoktunk beszélni, viccelődni a szexről, tudom hogy hiányzik neki.

Ha itt lesz és beszélgetünk, mint haverok, hogy kezdjek el kezdeményezni hogy lefeküdjünk? (Nem menne tönkre a barátságunk az 100%) Mit mondjak neki?


Ti hogy szoktátok csinálni?


18/L


2016. ápr. 5. 16:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem balázs vagyok xD

Okés. És miket mondjak közben neki?

Nem töketlen vagyok hanem még nem voltam ilyen szituációban, és fogalmam sincs hogyan is "kell" ezt csinálni.

2016. ápr. 5. 19:34
 12/12 anonim ***** válasza:

Elfogadta a meghívást? Mert akkor valószínűleg ő is gondolja, hogy nem csak a film érdekel.

Bókolj neki már az elején, de ne vidd túlzásba, aztán ugyanúgy mint eddig.

Ha nem közel melléd ül, vesd a szemére, hogy talán fél tőled? Pedig éjfél előtt nem harapsz. :D

2016. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!