Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kezdeményezzek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok kistini, középiskola 12.osztályába járok, 19 vagyok. Eddig 2 komoly kapcsolatom volt, ott is, és szimpla randizásoknál is mindig a fiú kezdeményezett, sose jártam úgy, hogy nekem kellett és ezért ez most fura helyzet nekem...Tetszik egy fiú aki idén jött az osztályomba. Év eleje óta tetszik, de 1 hónapja vagyok teljesen oda érte, mióta tudom, hogy ő is oda fog járni ahova én, fősulin. Igyekeztem jeleket küldeni, pl. több percig a szemébe néztem és mosolyogtam rá, ő visszamosolygott, meg csavargattam a hajamat mikor beszélt hozzám, de egyre szerencsétlenebbnek érzem magam, idegesít, hogy észre se vesz. Nem nagyon szoktunk beszélgetni, csak ha akaratlanul kettesben maradunk... Hogyan kell kezdeményezni egy pasinál?

2016. márc. 11. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd el együtt tanulni, mert "gyenge vagy" valamelyik tárgyból!
2016. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak nem kell neki a rusnya pofád.
2016. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi puszi ;)

Egyéb ötlet?

2016. márc. 12. 09:58
 4/7 anonim válasza:
Bokolj és "vakargasd a melled" es dobd ki és ha akkorse csinal semmit akkor legy bator csokold meg es ha akkor sem lesz semi (de szerintem lesz ) akor ne remenykedj
2016. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rakjam ki a mellem? Nem igazán az én stílusom és az nem azt sugallja hogy könnyűvérű vagyok?
2016. márc. 13. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:
jelöld be a fecebookon és ha visszajelöl akkor írj neki valamit
2016. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne rakd ki a melled, nem vagy egy darab hús
2016. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!