Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kezdeményezzek szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek szexet?

Figyelt kérdés

Csak egy éjszakáról lenne szó. Tegnap a sráccal épp arról beszélgettünk, hogy nekem már volt-e egyéjszakás kalandom, és, hogy neki már volt-e. Ő azt mondta, hogy természetesen volt ilyenekben része, és meglepődött, hogy nekem még nem. Mondta is, hogy használjam ki ezt az időszakot az életemből, és éljek, mert ez a legszebb korszak. Miközben beszélgettünk megfigyeltem, hogy neki lenne hozzá kedve, hogy lefeküdjön velem, és ez az én részemről is igaz. Viszont az egyikünk sem kezdeményezett. Ma szeretnék vele erről a témáról ismét beszélni, és finoman utalni rá, hogy lenne kedvem hozzá, de nem tudom, hogy mit csináljak vagy mondjak. Mégiscsak nem akarom úgy megmondani, hogy kívánlak, gyere szexeljünk. Tudnátok tanácsokat adni?


Én 21 éves vagyok, ő pedig 25.


2015. aug. 27. 14:01
1 2
 1/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

1st world problems.


Legyél szókimondó.

2015. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy ribizli vagy! Érteni fogja a célzást.
2015. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"természetesen volt ilyenekben része, és meglepődött, hogy nekem még nem. " :'D
2015. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
hahahahaa :D Taníthatná a srác, hogy kell valakit megvezetni :D
2015. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk felhívod magadhoz, vagy közlöd vele, h szívesen felnéznél hozzá.
2015. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lakótársak vagyunk....
2015. aug. 27. 14:37
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Legyél már kreatív ... Betudod te kötni a cipődet egyáltalán?
2015. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, de szerintem rém naív vagy. Ha lakótársak vagytok akkor nem egyéjszakás lesz, hanem szexkapcsolat. Hidd el már erregondolt.

Ja és tényleg, így kell valakit belevezetni, hogy a végén te akarjál vele és neked legyen gond hogy felkérjed a szexre.

2015. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lakótársak vagytok, és ennyire töketlenek? :D Nem hiszem el...mondjuk kijöhetnél véletlen pont akkor pucéran a fürdőből este, amikor otthon van és lát.
2015. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha lakótársak vagytok, akkor kell egy üveg bor, aztán a többi meg majd jön magától! :)
2015. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!