Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha a maszti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a maszti nem segít?

Figyelt kérdés

Eddig egy barátom volt, novemberben szakítottunk, azóta egy csókon kívül semmi más nem volt fiúval (lánnyal sem.:D). Az lenne a kérdésem, hogy mit tegyek, ha nagyon hiányzik a petting? Szexig nem jutottunk el a 4 hónap alatt, pedig már akkor is kívántam, most meg már semmi sincs.

Maszti nem segít, ritkán tudok csak elmenni, alkalmi kapcsolatot pedig semmiképp nem szeretnék.

A volt barátommal minden működött, többször is elélveztem minden alkalommal, de egyedül képtelenre vagyok erre, jobb esetben egyszer, ha sikerül.

18/L



2016. ápr. 4. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Keress új barátot magadnak.:)

21/F

2016. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha az olyan könnyű volna...:D
2016. ápr. 4. 14:38
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Most röhögni fogsz de a legjobb ha akár itt gyakorin keresel egy más megyébe való srácot....

Csak szex semmi más. Megegyeztek hogy ha bármelyikőtöknek lesz valakie akkor vége és ezt az egészet akár mind ketten le is tagadhatjátok mert messze laktok egymástól...


Nekem anno volt egy ilyen "szex" kapcsolatom fiúként (KÉREM NE IRJANAK A FIÚK MERT ÉN IS FIÚ VAGYOK!!!!!) a 3-5 alkalommal istenni volt mikor mind ketten megbeszéltük mire vágyik a másik. Hidd el sokszor a barátinőim nem tudnak úgy kielégíteni mint a szexbarátom anno!!!!

2016. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Vonzó, vonzó, de én ezt nem merem.:)

Azért köszönöm! :))

2016. ápr. 4. 14:56
 5/16 A kérdező kommentje:
Valakinek még ötlet? :)
2016. ápr. 4. 17:51
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem mered? Az baj! Pedig ezt neked kellene csinálni! Helyetted más nem kereshet pasit!
2016. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mármint alkalmi, netes szexkapcsolatot nem merek.:)
2016. ápr. 4. 19:12
 8/16 anonim ***** válasza:
És nem netest?
2016. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok mennyi privátot kaptál?
2016. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8, alkalmit nem akarok.

#9, ne tudd meg! :DD

Viszont meglepő módon akadt néhány teljesen értelmes és kultúrált.:)

2016. ápr. 5. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!