Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk/Lányok. Lestetek már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/Lányok. Lestetek már meg valakit fürdés vagy maszti közben?

Figyelt kérdés
Ki volt az?Hogy történt?Hany evesek voltatok?

2016. márc. 15. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2016. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Uszodába járok, 17 éves srác vagyok, sok mindent láttam már ott;) Zuhanyzoban a nagyobb farkuak mindig meztelenül tusolnak, de láttam már ott kamasz fiúkat maszturbálni is.
2016. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A lakótársamat kukkoltam egy időben tusoláskor. A fürdőszoba ajtónk szellőzőjén mindent lehetett látni, ha a másik is akarta. Egyszer nagyon be voltunk gerjedve, végül lefeküdtünk egymással, és bevallottuk. :)


21/L

2016. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy szomszédomat lestem ki ahogy nudizott irto sexi volt:) meg egyszer munka közben egy nöt aki bikinifelső nélkűl volt :)
2016. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
#3: Én erre nem lennék büszke nőként...
2016. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nővéremet rajtakaptam már masztizás közben, illetve az unokanővéremet is meglestem már egyszer zuhanyzás közben.
2016. márc. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
apumat láttam már masztizni 20 f
2016. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#5 Mi az, hogy nőként? Férfiként az lennél? Miért másabb az? Egyébként nem gondolnám, hogy akármi gond volna vele. Kicsit perverz az illető, na és...
2016. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!