Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális maszti, de hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális maszti, de hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni,hogy milyen az anális szex. Vettem egy anális játékot és szeretném kipróbálni. Felkészültem vettem hozzá síkosítót.

Hogy kezdjek neki?

Melyik póz a legjobb a masztizoh?

Komolyakat,köszi!

L/25



2016. márc. 3. 12:33
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyet vettem

2016. márc. 3. 12:47
 2/6 anonim ***** válasza:
SzÍvesen betolom neked
2016. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondhatni szakértője és nagy rajongója vagyok az anális élvezeteknek. Ha gondolod ;-)
2016. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kendbe sikositóval a játékszert,és a lyukad.

.


A póz rész nehéz kérdés. ha magának csinálj az ember akkor nem igazán kényelmes a dolog,a póz pedig teljesen ember függő.


van aki háton fekve szereti.

van aki pucsítva.

esetleg ráülve (ez nálad nem megy)


probáldki mindet az egyik csak megtetszik.

2016. márc. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kis előkészület után sikositóval mehet a játék és minél több pózban hogy ráérezz a legjobbra!De ha élvezetesebbet akarsz akkor ...
2016. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előtte egy beöntést feltétlenül csinálj, ha nem akarsz meglepetést, mikor kihúzod! :)

A pózt ki kell tapasztalni.

2016. márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!