Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek is állt rendesen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is állt rendesen a Péntek 13. filmeknél?

Figyelt kérdés

Elismerésem, mindegyik részben csodálatosan bájos retro csajok szerepeltek, akik írtó dögösek voltak. Ne értsetek félre, nem emiatt nézem és kedveltem meg a filmsorozatot, csak feltűnt hogy mindegyik részben alig bírtam a szerszámmal. Néha elgondolkozom, hogy de jó lenne ha én is megkóstolhatnám a 80-as éveket egy kicsit, főleg a csinos lányokat!

Mondjátok már hogy nem csak nekem állt a slasher film, az öldöklés mellett? :)



#merevedés #retró #péntek 13. #Friday the 13th.
2016. ápr. 4. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
ja csak jött Jason és tőből levágta
2016. ápr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Legalább túlélted, kevesen mondhatják el azok közül akik találkoztak vele.
2016. ápr. 4. 00:25
 3/5 anonim ***** válasza:

hát igen de ölt volna meg

érted farok nélkül?

2016. ápr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Fűrész filmeknél volt ilyen. De nem végig, csak egy-két jelenetnél esetleg. És főleg a későbbi részekben, amikor már nem a történet vagy a film minőségére mentek, csak a minél látványosabb kivégzésekre. :D
2016. ápr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát jó, én sem álló fsszal néztem végig de azért elég hosszú ideig. :)
2016. ápr. 4. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!