Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy megint rendese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megint rendesen müködjek odalent?

Figyelt kérdés
Fiatal férfi vagyok, már fiatol korom óta szexuális aktív vagyok, gyakori önkielégítés stb. 2 ébe vagyok együtt a barátnőmmel, szépen sorban haladtunk, először petting aztán bő fél év után lefeküdtünk. Azóta is gyakran csináljuk (kb heti 5-6 szex+ petting). Legutobb amikor vsináltuk majdnem megzavartak és azóta amikor a bnőmmel vagyok nem akar felállni, de reggel pl van merevedésem. A barátnőm nagyon kedves és türelmes de a lehwtő leghamarabb meg akarok gyógyulni és újra normális lenni. Mit tegyek?

2016. márc. 4. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondoskodj róla, hogy senki ne zavarhasson meg! Ajtó becsuk, a telefont némítsátok el mindketten, hogy ne is rezegjen.


Tudatosítsd magadban, hogy igen, volt egy ilyen alkalom, elég kínos volt, de bárkivel előfordulhat, nem kell szégyellni, vagy ügyet csinálni belőle. :)


És ami nagyon fontos: nem vagy beteg, és nem vagy abnormális! Egy rossz tapasztalat miatt gátlásaid lettek, ebből nem kell kigyógyulni, egyszerűen fel kell dolgoznod. Mint írtad, a barátnőd kedves és türelmes. Ne félj neki beszélni az érzéseidről. Mondd el neki, hogy mit éreztél akkor, és milyen hatással van ez rád. Fogadd meg ezt a tanácsot, mert az nem jó, ha magadban tartod! :) Beszéljétek ki, és tanuljatok meg nevetni rajta, mert ha nem tragédiaként kezeled, hanem egy roppantul kínos eseményként, amin hónapok múlva már csak nevetni fogtok, akkor máris sokkal könnyebb lesz


Remélem tudtam segíteni :)


23/F

2016. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!