Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szende visszafogot rendes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szende visszafogot rendes fiú is rendesen megdugja a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Itt is igaz az a mondás mint a lányoknál, hogy szende az életben "vadmacska" az ágyban? Valahogy egy kedves jófiúról nem tudom elképzelni, hogy úgy rendesen megdöngessen... Kell bele az a kis csibészség. Nektek mi a tapasztalataitok? Fiúk lányok?
2016. febr. 8. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem hallottad még azt h a csöndes emberek a legnagyobb pszichopaták? Egy visszahúzódó párom volt csak, és ő teli volt buja vágyakkal és fétisekkel, így nem tudok általánosítani, de sztem ez nem ezen múlik.
2016. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kérdésem amúgy nem kell véresen komolyan venni csak érdekelnek a saját tapasztalatok :)
2016. febr. 8. 17:58
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Általában visszafogott rendes fiú vagyok és kegyetlen jónak tartanak az ágyban. (nyugodtan le lehet pontozni, ez csak egy hülye szám ;) )


Úgy csinálom ahogy a helyzet és a kedvünk kívánja. Lehet finoman, romantikázni... és tudok vadul döngetni. Persze a figyelmesség akkor is kell. Sokan ezt nem tudják összeegyeztetni ebből van a gond...

2016. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Megdugnám rendesen,ha lenne.
2016. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nalunk bejott... Tipikus kettot se szolok pasi,sokat edzett es boxolt is,de a balhekat tavolrol kerulte,alig volt baratnoje,sose volt egyejszakasa... Osszejottunk es az allam leesett 😱 konkretan senki nem volt olyan jo,mint o. Az elozo 3eves kapcsolatomban egy olyan nap sem volt amit ossze tudnek hasonlitani vele...
2016. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sansa LannisterStark ***** válasza:

Attól hogy egy férfi isten az ágyban, még nem biztos hogy van annyira nagyképű, hogy ezt világgá kürtölje. Az én párom világéletében szerény volt, de az ágyban egy állat. Verekedni se láttam még soha, pedig megéltünk már nem egy alkalmat amikor jogosan tette volna ha lekever egy-két pofont.

Én meg aztán kifejezetten szófukar vagyok mások előtt, ritkán és kevés embernek nyílok meg, csendesen beszélek, de rohadt hangos az orgazmusom.

Általában azoknak rossz a nemi életük akik sokat beszélnek róla és sokat fényezik magukat.

2016. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó kicsit félreértettél. Nem úgy értettem a "szende visszafogottat" hogy nem beszél dicsekszik arról hogy ő milyen király az ágyban meg nem fényezi magát. Ahogy az hogy valaki nem szende és visszafogott sem jelenti azt hogy fényezné magát meg arról beszélne állandóan milyen király az ágyban. :D
2016. febr. 8. 20:42
 8/14 anonim válasza:
A barátom pont ilyen: rendes, visszafogott, olyan kis a légynek sem tudna ártani típus. Az ágyban viszont kitör belőle az állat. Imádom a vadságát. Általánosítani nem tudok, de ő mindenesetre ilyen.
2016. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kell egy kis csibészség szerintem is!

F/60

2016. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy szende, visszafogott, rendes fiú barátnőjeként mondom, hogy igen. A barátom tipikusan "jófiú", az ágyban viszont előjön a másik énje, vadulunk, húzza a hajam, elfenekel, lefog, befogja a számat, a nyakamat fogja, mocskos dolgokat mond és persze iszonyatos tempót diktál közben... Imádom :)
2016. febr. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!