Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm szex közben nyögdécse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szex közben nyögdécsel rendesen és brutálisan nedves is, de ha megkérdezem elment e, mindig azt mondja: nem tudom. (? )

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy nincs neki orgazmusa, mégis szinte minden nap kívánja a szexet? És mindig brutálisan nedves, ujjazásra szinte csöpög annyira, de a végtelenségig tudom csinálni neki és ő csak nyögdécsel és egyre nedvesebb, de semmi olyan nem történik, amitől meggyőződhetnék, hogy elment.

2016. márc. 18. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
biztos,hogy nincs neki orgazmusa. ha lenne, arról tudna. a nőknek nem olyan könnyű elélvezni mint a férfiaknak
2016. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha orgazmusa lenne, azt észrevennének, elég nehéz jól szimulálni.

Például éreztél ritmikus rángást a hüvelyében?

2016. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem igazán, és mit tudok tenni ennek érdekében?
2016. márc. 18. 12:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
lefordítom. nem tudom = nem mentem el.
2016. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

talan kommunikalni kene... o szoljon mikor erzi egyre jobbnak, te meg fomozd a tempot itt harcolni kell nem szamit ha nem erzed a kezed vagy nyelved... csinald tovabb !

24/f

2016. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kommunikálunk köszönöm a kioktatást, de a baj, hogy ahogy kivettem a szavaiból, még soha nem volt orgazmusa, elmondása szerint maszturbálni sem szokott, valamint kihallgattam egy beszélgetést a barátnőivel, tudom sunyi dolog, de azt hitték nem hallom, és ott mondta nekik "szerintem az orgazmus nem olyan, mint a pasiknál, hogy puff elmész, hanem egy folyamatos jó érzés és nem olyan mint a pasiknál, hogy egyszercsak elmész"...

Szóval hiába kommunikálok vele szex közben, ha ő semvtudja minek kellene történnie..

2016. márc. 18. 12:40
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek közösen egy vibrátort és azzal szépen masszírozgasd a csiklóját, biztos siker.
2016. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos meg kell cáfolnom szegényt, a női orgazmus is pont olyan, hogy "puff, elmegy az ember" (Nyilván nem ilyen egyszerű és lebutított, de egy egyértelműen érezhető jelenség.), legfeljebb ő nem képes rá. Hüvelyi közösülésnél csiklóizgatás nélkül nekem is olyasmi érzésem van, mint amit a kérdező leírt, de elmenni nem tudok.


A vibrátor jó ötlet, de bátoríthatod, hogy kísérletezzen vele saját magán is, ha van kedve. Orális szex részedről megvolt? Azt is sok nő szereti, és a nyelv sokszor ügyesebb, mint az ujj. A lényeg, hogy törődjetek egymás igényeivel, de amint érzékelem, ez megvan. Sok sikert!


26/L

2016. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
hány éves? gondolom elég fiatal.. valószínűleg sosem volt még orgazmusa, mert akkor tudná, hogy de, az is olyan a nőknél is, hogy egyszercsak elmész. mondd neki, hogy maszturbáljon.
2016. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Én 33 ő 29

Amúgy a csiklója elég kicsi, elsőre majdnem nem is találtam :) ez lehet probléma?

Szereti, ha játszom vele, vagy nyalogatom, csak egyszerűen nem történik semmi 10-20-30 perc alatt sem, az látszik, hogy élvezi a dolgot, meg mondom olyan nedves tud lenni, hogy ilyen nedves csajt még előtte bem tapasztaltam, csak nincs az, amit eddig másoknál orgazmusnál tapasztaltam... Régi csajok legalább elmentek aztán jelezték, hogy abbahagyhatom, nála viszont mehet a végtelenségig minden.

2016. márc. 18. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!