Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm szex közben nyögdécse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szex közben nyögdécsel rendesen és brutálisan nedves is, de ha megkérdezem elment e, mindig azt mondja: nem tudom. (? )

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy nincs neki orgazmusa, mégis szinte minden nap kívánja a szexet? És mindig brutálisan nedves, ujjazásra szinte csöpög annyira, de a végtelenségig tudom csinálni neki és ő csak nyögdécsel és egyre nedvesebb, de semmi olyan nem történik, amitől meggyőződhetnék, hogy elment.

2016. márc. 18. 12:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a nem tudom az nem, mert ha elmenne, azt érezné egyértelműen
2016. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

sok sok előjáték. ujjazás, nyalás minden amit szeret, és csak az. a nőknek nem kell behatolás az orgazmushoz. az a baj hogy ő se tudja mit szeret, mi az ami orgazmushoz vezet nála. és igen, részben igaza van, a nőknek nem olyan fontos, hogy elmenjenek, persze az egy plusz, de nem baj ha nem minden alkalommal van. nekem kb 2-3 aktus kell 1 orgazmushoz. mármint egyik nap van szex, másnap is, és harmadnap is, és akkor mondjuk a 3. alkalommal van csak. szóval nem gond ha nem mindig van, de az baj hogy ő se tudja mi a jó neki.

20N

2016. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetséges, hogy nincs neki orgazmusa, mégis szinte minden nap kívánja a szexet?"


Lehetséges, hogy valaki hetek óta nem evett, mégis minden nap kívánja a töltött káposztát?

2016. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha orgazmusa lenne, tudna róla. Ettől még lehet nedves, persze, sőt még élvezheti is, csak nem megy el.
2016. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy a nőknek nem kell az orgazmushoz a behatolás. Én pl csak is és kizárólag hüvelyi úton tudok elmenni.
2016. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%

Sok nő meg se éli az igaz orgazmust.


Elárulom nálam hogy van:


Olyan szinten eljátszadozunk párommal, hogy érzem lassan menne a dolog, ez után leállok az aktív fél szerepről s átadom magam.

Befeszül a testem, apránként érzem kiszáradok s testemből egy helyre megy a folyadék. Van hogy bele is remegek s elmegyek (akár többször is), van hogy én lököm el magamtól finoman a csípőjét, mert nem fér ki az orgazmus/nem tud távozni a szerszámtól.


Pár elmenetelig jó, de ha véletlen sok nedv távozik rosszúl is vagyok.

(olyan mint amikor nem ittál és ájulás szélén vagy).


Megjegyzés: Erre mégkevesebb nő képes, mint a sima érzés megélésére.


S ezt párodnak kellene tudni/érezni - nincsen tisztában a saját testével.


Ha folyamatosan kívánós / nincs fülig érő mosolya szex után s nem felszabadult : Tuti nincs orgazmusa.


Akárki akármit mond:

Nem csak a pasiknál van szerepe ennek, hanem nőknél is.


Ezért hisztis, zsémbes a legtöbb.


N

2018. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!