Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket mennyire zavar ha már előttetek mást is leszop*t a barátnőtök?

Figyelt kérdés
milyen vele smárolni ezzel a tudattal, hogy előtted már esetleg több pasit is kielégítette ily módon?
2016. ápr. 2. 23:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%

Bocs az elírásokért.

Amúgy #9 Szerinted hány csaj fogja azt mondani hogy neki tapasztalatlan partner kell?

2016. ápr. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
hát ha nem közvetlenül a csók előtt pippantott le valakit, akkor nem gáz. mármint kit érdekel? az a lényeg, hogy most velem van.
2016. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
a 9-essel értek egyet a legjobban, énnis ezen a véleményen vagyok
2016. ápr. 3. 14:04
 14/24 anonim ***** válasza:
7%

Ott írja, hogy nem tudja miért van. De látom már a sok idegbeteg nőszemély betalálta a srácot.

Ha egy nő leírja, hogy neki csak a magas srácok kellenek, nem tudja miért, akkor betámadjátok, hogy magadtól nem undorodsz, hogy alacsony vagy?

Engem nem is tudom miért kellett leértékelni, mert azt mertem írni, hogy zavar, ha egy lány r_banc.

2016-ban már ezt sem szabad? Liberalizmus van...

Siralmas ez az oldal meg a színvonal.

2016. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%
Hagy élje már meg minden nő a szexualitást úgy ahogy szeretné. Elvégre 2016 van. Szenvedtek eleget a szerencsétlen nők a múlt idióta férfiközpontú rendszereiben. 22/F
2016. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

Nincs, nincs joguk mert nem ugyanaz a kettő! Az előzőnél ott a pont, az alacsony lányok se undorodnak maguktól, ha magas srácokat szeretik és ők alacsonyak. Meg még egy szűz lány sem akar tapasztalatlan partnert, egy szűz fiú meg nem akar egy szétkúrt lányt, max egy numerára. Szóval ne hasonlítgasd össze, mert nem ugyan az. :D

Nem az zavar, hogy ott ondó, vér stb. volt, gondolom fürödni szoktak, hanem a tény, hogy átjáróház volt a pinája TASZÍT!

Vay mi most magatokra ismertetek a kérdésben és ennyire zavar, hogy valakinek nem kellenétek??? :)

Egyébként meg én olyan korban vagyok, hogy az ilyesmi nem olyan nagy elvárás, sőt, aki már most ilyeneket csinált valszeg ribi, nem 40 éves vagyok!

Nem akarok úgy járni mint a haverom, akinek a csajának a retardált exe olyanokat mondott, hogy milyen azt a szájat csókolni amiben a farkam volt meg esetleg a maradék kajámat is odaadom ha kell stb...

2016. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Jól van. Mert a haverod nem tudta takarákra állítani a tahó exet nem jelenti azt higy jibb az ha valaki szűz. Hány évesen vagytok, hogy ilyen baromságokkal szivatjátok egymást.

Mellesleg óriási különbség van szétb**szott rib***cok és a néhányszor dugtak csajok között. Egy idő után egyszerűen nem reális elvárni, hogy az illetőnek ne legyen előélete.

2016. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83%
En szuz vagyok, sosem sz'ptam le senkit stb, de egyszer minden lany fog, marmint a pasik 90% elvarja az oralis szexet. Ne okozzak oromet valakinek, akit szeretek attol felve ha esetleg szakitunk a kovetkezo baratom undorodni fog tolem, mert mar megtettem massal? Attol, hogy valakivel lef'kudtem es lesz'ptam meg nem leszek r'banc.
2016. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
jogos és egyet is értek veled
2016. ápr. 3. 23:08
 20/24 anonim ***** válasza:
3%

nem szopok le senkit

lekicsinyítő, megalázó

jöhet a sok kangörcs ugatni, hogy majd megcsalnak, meg írhat pár pasi lányként kommentet, de nem érdekel

kérdező, te meg ne írd oda minden komment után, hogy egyetértesz vele

2016. ápr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!