Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket mennyire zavar ha már előttetek mást is leszop*t a barátnőtök?

Figyelt kérdés
milyen vele smárolni ezzel a tudattal, hogy előtted már esetleg több pasit is kielégítette ily módon?
2016. ápr. 2. 23:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Mintha nekem nem lenne ilyesfajta múltam, nem zavar, ha irreálisan nagy ez a szám, akkor igen. De nem szoktam erre gondolni.
2016. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 RRR ***** válasza:
89%

na és ??


én meg sok puncit nyaltam

kvittek vagyunk:DDDD


semennyire se

2016. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Kit érdekel? Ne legyél már ilyen önbizalomhiányos. Ha szeretek valakit akkor k**rvára nem érdekel kivel volt előtte. 22/F
2016. ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
Ha sok fiút leszopott akkor az a tény zavar, hogy r_banc.
2016. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%

Engem nagyon zavar!!!

Mindig is mondják az ismerőseim, hogy miért ilyen szendeszűz lányokkal jövök össze mindig(de szépekkel), kb annyi intimitás volt eddig az életükben, hogy csókolóztak, de azt is egy kezükön meg tudják számolni, hogy mennyivel!

Velem csinálnak mindent elsőre..

De nem mondom el az ismerőseimnek amikor így kérdezik, hogy az undor kerülget, ha valaki szájában fa_z is volt, mert hülyének néznének!

Ezért szimplán azt mondom, hogy hát csak így alakul mindig..

Már az is zavar, ha sokan megujjazták vagy sokan csókolóztak vele, én már akkor is undorodom egy lánytól.

Nincs kisebbségi érzésem, hogy lehet összehasonlítási alapja az előző csávóival... mivel 19 cm a péniszem is, magamat se mondanám rondának.

Egyszerűen ez így van válam, nem tudom miért!!!

És akkor a durvábbik dolgokat nem is mondtam, hogy ha valamilyen kissebségi etnikumú barátja volt, akkor már felfordul a gyomrom. Pedig nem vagyok rasszista! A néger zenét is bírom néha!

2016. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%
Engem zavar nagyon. Ezért is kerülöm, hogy smárolásra kerüljön a sor. Illetve én se szoktam kinyalni őt, mivel akkor is csak arra tudok gondolni, hogy itt bizony már jópár f**z járkált ki-be.
2016. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
*nálam
2016. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Semennyire. Ha már van gyakorlata akkor remélhetően jól csinálja.

Én is kinyaltam már más lányokat. És akkor ilyen alapon ne okozzunk egymásnak örömet? Hülyeség!

2016. ápr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

#5, és magadtól nem undorodsz, amiért több csajjal ia összefeküdtél már, te szerencsétlen? Vagy akkor a "szendeszűz" barátnőidnek nincs joguk megmondani, hogy nem kellesz, mert gusztustalan vagy?

Egy nő nem tulajdon, nem lesz értéktelenebb attól, hogy előttetek máshoz is nyúlt, még ha ezt egy-két pasinak az egója nem is bírja el. A többség szerencsére normális ebből a szempontból.

2016. ápr. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

"milyen vele smárolni ezzel a tudattal, hogy előtted már esetleg több pasit is kielégítette ily módon?"


Akkor ne se csókold meg azon a szájon keresztül hányt. Ki se nyaka mert abból a punciból vér és egyéb nedvek távoznak sőt még vizelet is arról nem beszélve, hogy még farok is járt benne. Azbilyen barmoknak búgócsiga való nem csaj.

2016. ápr. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!