Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha a lánynak aranyere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a lánynak aranyere van? Fiúk, mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 08:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Seggbekuki biztos nem lenne. De attól is függ hány éves a lány...

Különösebben nem gáz, csak nem túl esztétikus (vagy nemtudom)

2016. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Mért lenne gáz, ha elkapsz egy betegséget, amit bárki elkaphat?
2016. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

engem azert sem erdekelne, mert sosem csinalom popsiba...


egyebkent 40 ev felett minden 3. emnernek van,de alallitolag mar 20 ev fdlett is kb. minden 6. -7. fiatalnak van...

2016. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2016. ápr. 2. 08:36
 5/15 A kérdező kommentje:
hogy kaphatná el bárki? ez nem fertőző betegség, nem aids-es vagyok :D tájékozódj néha, mielőtt fszságokat kezdesz el írogatni
2016. ápr. 2. 08:38
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem a kettes nem arra gondolt hogy fertőző, csak kicsit hülyén fogalmazott. arra gondolhatott, hogy nem te vagy az első, sem az utolsó. elég sok embernek van. szerintem nem gáz, gyakori jelenség, még a tv-ben is reklámozzák rá a kenőcsöt.
2016. ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
akkor bocsánat, #2
2016. ápr. 2. 09:04
 8/15 anonim ***** válasza:
nem zavarna
2016. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az anált hanyagolnánk
2016. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sok betegség van, ami befolyásol egy kapcsolatot. Kezdve a feltűnőkkel, mint az amputáltat, át egészen a vakságon egész a nehezen kezelhető allergiáig. (a testi betegségekkel legalábbis ez van)

Az hogy valaki mennyire gondolkodik el azon, hogy kell-e ez neki az függ attól, hogy mekkora a gond és együtt tud-e élni vele.

Egy ilyen, ha foglalkozol vele nem okoz olyan sok gondot.

Inkább úgy is mondhatnánk, hogy a legkevésbé problémás kategória.

A helyedben nem aggódnék ezért, inkább a normál dolgokért, mint a külső-belső dolgaid.

2016. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!