Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit szólnátok ha szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ha szex közben a barátotok ki akarná nyalni a feneketeket?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 01:06
 1/10 anonim válasza:
Hagyni kell, mert fincsi
2016. márc. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Üvölteném: NYASGEM!!!
2016. márc. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki . Majd meglátod , van aki szereti van aki nem.
2016. márc. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
45%

Sex KÖZBEN eskü meg tapsolom ha ki tudja nyalni a fenekem mert ha nem olyan a munkája/hobbija ahol nyújt (pl tánc stb) akkor nem hiszem hogy képes lenne ki nyalni a fenekedd xd



De amúgy kinek mi! Én szeretem nem mindenkibszereti ki kell próbálni ha ne jönn akkor természetesen igen ha nem fekszik akkor meg szólj neki hogy neked ez nem jó érzés és nem szeretnéd! :D

2016. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp alap az ilyet megbeszélni előtte, nem csak úgy elkezded. Szerintem undorító, szóval semmiképp se hagynám, de szerencsére nem is akar ilyet csinálni.
2016. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék. Izgató tud lenni. ;)
2016. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, élveztük mindketten.
2016. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Adelll ***** válasza:
Szerintem ha ki akarja probalni hagyd neki. Persze csak ha nem undorodsz a dologtol. Nem tapasztalatbol beszelek de ez is egy masfajta elmeny lehet. Egy probat meger.
2016. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én megengedném,nem próbáltam még,kíváncsi vagyok milyen érzés.
2016. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi kiprobáltuk, nekem nagyon bejött, piszokul tud izgatni ha a barátnőm a nyelvével hátul kényeztet.
2016. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!