Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz olyan férfit találni akiben mindkettő megvan?

Figyelt kérdés
Az ágyban kemény néha egy kis durvulás is belefér és legyen megbízható/rendes? Azt vettem észre hogy a rendes pasik akikkel jártam nem tudták megadni az ágyban azt amire vágytam, viszont aki meg megadta az finoman fogalmazva is nem volt túl kapcsolat-kompatibilis. 24L

2016. márc. 31. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
mire vágysz az ágyban ? mit csináljanak veled ?
2016. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
van olyan akiben megvan mindkettő ha erre voltál kíváncsi.
2016. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a szelíd jellemből ezt nem feltételezed. Így nem is tekintesz rá esélyesként, mivel nem izgat szexuálisan.

Tudom mert ilyen vagyok.

Sokszor inkább rájátszok a nyomulós vagány srácra, hogy helyes irányba terelgessem a lány gondolatait.

2016. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én inkabb a 'jófiú' típust kedvelem, csak nem nagyon talalkoztam közülük olyannal, aki szexuálisan viszont vadabb lenne.

létezik egyáltalán ilyen? :)

2016. márc. 31. 23:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedig létezik. Többségében foglaltak, de előfordul épp véletlenül, aki szingli.
2016. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Vagyunk ilyenek páran.

Személy szerint pont azért utasított vissza egy lány, mert túl jófiús és kiszámíthatónak tartott...

De ismét csak személyes példa, az egyik volt osztálytársamról tudom, hogy elég vad ízlése van szexuálisan, pedig belőle maximum a papot lehet kinézni...

25F

2016. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelművé tetted nekik, hogy nem kell téged kímélni az ágyban, tudtál rib@anc lenni, ha kellett, vagy csak vártad, hogy hátha kioszt egy két pofont dugás közben?
2016. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen!

Jelenlegi párom azért nem durvult eleinte, mert nem akarta, hogy fájjon, stb. De végül mindig olyan, amire épp vágyom :) sikerült megbeszélni

2016. márc. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért nehéz minket megtalálni, mert egyéb jellemzőink miatt észre sem veszel.
2016. ápr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik, én is ilyen vagyok. Normális, korrekt, széles érdeklődési körű meg miegymás finomság, de az ágyban elég durva. (Egy exem le is vezette, hogy biztos az elvált szüleim miatt.)

Az más kérdés, hogy rendes pasiként viselkedve egy kezemen megtudom számolni, hogy hány csajnál értem el sikert! A bunkót előadva viszont, sokkal többnél.

Nálad is ez lehet a helyzet. Oké, rengeteg csaj gyönyörűen felvázolja, hogy a rendes pasikat szereti, de valahogy mégsem keltik fel az érdeklődést. Nem véletlenül a legnormálisabb srác ismerőseimnek megy a legkevésbé a csajozás.

2016. ápr. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!