Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet olyan lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányokat találni, akikkel így is lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés

Alkalmi partnereim vannak, de jelenleg nem igazán van időm komolyabb kapcsolatra. Azoknál a lányoknál, akikkel együtt szoktam lenni, nem érzem, hogy olyan jó beszélgetőpartnerek lennének, mert általában nem a túl komolyabb a világképük, nem elég tájékozottak. Alapvető dolgokról persze, az este után eldumálgatunk, de komolyabb dolgokról nem igazán lehet velük. És ez kicsit hiányzik.

Van esély olyan lányt találni, akivel ez pótolható? Fogalmam sincs, hogy milyen oldalon lehetne olyan jellegű lányt keresni, aki szélesebb látókörű és mindenhez képes hozzászólni, de nem szeretne komolyabb kapcsolatot. Nem látok túl nagy esélyt arra, hogy épp a környéken találok ilyet, szóval először csak beszélgetésre gondoltam. Elmesélnénk egymás napját, társalognánk aktuális dolgokról, ha pedig úgy van, időnként szexchat. Ha biztos a diszkréció, akár kép is.

Létezik olyan oldal, ahol ilyen jellegű lányokkal lehet ismerkedni?



2016. márc. 31. 02:51
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. márc. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz ha szeretnéd. Szeretek beszélgetni:)
2016. márc. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis kéne neked egy barátnő... mivel többesszámban beszélsz, egyértelmű, ugyebár, hogy több lánnyal is összejársz szexelni.

Beszélgetsz is velük az este után. Aztán hiányolod, hogy még többet és értelmesebben szeretnél beszélgetni akivel megértitek egymást és komoly dolgokról is tudnátok társalogni.


De az egészet úgy kezded, hogy Neked nincs időd párkapcsolatra....


Mégis melyik bolygón élsz ha már az embernek egy társra sincsen ideje???

2016. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!