Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos hogy többet nem orálozok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy többet nem orálozok a páromnak?

Figyelt kérdés

Nekikezdtem, és éreztem hogy odanyújtózik az éjjeliszekrényhez és megnézi a mobilját. Abbahagytam egy pillanatra és visszarakta. Oké, visszatértem és újra oldalra nyúlt, ivott. Ekkor abbahagytam végleg, nem láttam értelmét folytatni.

Eddig folyton dicsért hogy milyen jól csinálom, élvezte, szóval nem hiszem hogy az én teljesítményemmel volt baj.

Jogos ha ilyen bunkóság után nem akarom őt leszopni többé? Nagyon megalázó volt hogy így unatkozott.


2016. márc. 30. 18:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14%
Egy idő után minden unalmas lesz a világon ami rutinszerű.
2016. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
7%
miért ne ihatna közben? Ócska kis liba vagy
2016. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 hannibalking ***** válasza:
82%
Mennyi idióta kangörcs írogat itt. Szerintem simán tedd tiltólistára az orált. És ezt férfiként mondom. A nő nem szopógép, ha lelkesen, átéléssel és jól csinálja akkor nem is értem hogy a rossebbe lehet mással foglalkozni. Ilyenkor a minimum hogy 100%-ban átadom magam én is a barátnőmnek. Még ha ki is száradok közben. Lúzerek.
2016. márc. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Igen utolsó, szerintem a válaszolók átlagéletkora nem haladja meg a 15-öt. -.-"

Nem az ivással van baj, hanem hogy mobilozott és nem adta át magát az érzésnek. És nagyon jól csinálom, ebben nem kételkedem.

2016. márc. 31. 18:38
 15/19 hannibalking ***** válasza:
nem véletlen pontoztak le :D
2016. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Legközelebb ilyen esetekre egy cseresznyepaprikát odakészítesz magad mellé,ha megint ezt csinálja kicsit beleharapsz,majd folytatod neki.
2016. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Pfu szerintem megalázó. És igen jogosan mem csinálod többet
2016. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Hülye hisztis p*a. Menj vissza babázni. Az való neked. Amúgy annak is beletaposnék az arcába, aki azt írta, hogy harapd meg a farkát.
2016. máj. 31. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Jogos, de inkább beszéljétek meg, mi volt az az eset..
2017. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!