Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromnak nincs erogénzónája?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak nincs erogénzónája? Csak a férfiasságára érzékeny?

Figyelt kérdés

A párom a legelső együttlétünknél arra felizgult,hogy a nyakát puszilgattam. Viszont csak egyszer volt rá példa, azóta, ha a nyakát puszilom,csikis neki. Ha az alhasát simogatom, ha a combját simogatom, ha csókolózunk,ezek nem izgatják fel. Egyedül, ha a férfiasságát simogatom. És ez kicsit frusztrál, szeretném, ha enélkül is kívánna.

Esetleg vannak ötleteitek, tanácsaitok, hogy mivel próbálkozhatnék?

Amúgy csókolózni nem szeret, eddig egy párjával sem volt csók, ő inkább szájra puszis, de velem ritkán szokott,mert megkérem. De neki ez olyan semmilyen.

Fél éve élünk együtt, ő 22F.



2016. febr. 9. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem feszült/ideges/stresszel?
2016. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne csak puszilgasd, hanem pld harapdáld
2016. febr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bár nem is nagyon kísérleteztem, most azt szeretném kipróbálni, hogy pl egyik este megmaszírozom a hátát mert szereti, majd kérem,hogy forduljon meg, picit a mellkasán is masszírozom, majd a nyakát rendesen el kezdem csókolgatni érzékien,a fülcimpáját is.

Vagy csak együtt fürdésnél elkezdem a fülét nyakát... Nos?

2016. febr. 10. 00:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne is csodálkozz, ha privi cúnamit kapsz, amiben pasik tucatjai ajánlják majd fel önzetlen segítségüket, és hogy megmutatják, hogyan kell.


Egyben nagyon igazuk van:


Ezek tényleg olyan dolgok, amiket személyesen kell kitapasztalni, közben figyelni a másik reakcióit, fiziológiai jeleket, fokozódik-e az izgalom....

2016. febr. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amit előbb írtam, kipróbáljam?
2016. febr. 10. 01:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint iszonyú jó, ha a fülemet nyalogatják, és belenyomják a nyelvüket :) Nyilván ehhez folyton tisztán kell tartani a fülemet :D

Egyébként ezt csak te tudod kitapasztalni, ne félj kísérletezni :)

2016. febr. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

tipp: mondd neki, hogy nem verheti ki mondjuk 1 hétig.

hamar megtalálod az erogén zonáit ^^

2016. febr. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nezd... eloszor is sajnallak mert kifogtal egy kevesbe szenvedelyes sracot...nekem is van ilyen haverom akinek semmit nem jelent a csok,csokolozas (pedig eszmeletlenul jo dolog) .... az erinteseket se kedveli annyira o se... furak.


Ugyan akkor viszont a felizgulast ne csak abban merd hogy fel all e neki! En pl. imadom ha engem is simogatnak, cirogatnak (ahogy adni/csinalni is szeretem) de ettol fuggetlenul nem mindig all kozben a peniszem.... pedig libaboros vagyok, kemenyek a bimboim, es kivanom is az aktualis partnert.


Ja es a raulos otlet amit itt irtal jol hangzik ;)


24/f

2016. febr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek máshol érzékeny. Nem mondom, hogy kérdezz rá, mert a legtöbb pasi nem képes értelmesen válaszolni egy ilyen kérdésre. :D (Mert a farkát mondja csak.)

A fül nem rossz ötlet, az sokaknak izgató, ha nyalogatják meg finoman puszilgatják. De kellő izgalmi állapotban kezdj hozzá, mert anélkül megint csikis lehet, mint a nyakánál. Ja igen, ott is az lehet a probléma, hogy nincs előtte kellőképpen felizgulva. Előtte ölelkezzetek, de szorosan, simogasd a fenekét (itt kéne csókolózni is :D), attól meglesz az alap izgalom.

A masszázs jó ötlet, vetkőzz meztelenre és ülj a fenekére, úgy csináld. Ettől be kell indulnia, ha egészséges. :)

Mellbimbóját is próbálhatod nyalogatni, az sok pasinak bejön. Próbálkozni kell, míg megtalálod a megoldást. Szerintem az a jó, ha addig nem kell a fütyihez nyúlni, míg nem kemény. ;)

Aztán az is lehet, hogy nem vagytok egymáshoz valók. Ez egyelőre a csók hiányában azért megmutatkozik. Nem tudom, szerintem egy jó csókra egy embernek igénye van... De nem akarom a bogarat a füledbe ültetni.

2016. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy frászt!


Én is kizárólag csak azon az egy ponton vagyok érzékeny, a testem többi pontja sem kellemetlen, de nem izgat fel egy csöppet sem szexuálisan.


Ez így van!

2016. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!