Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Vagy mit mondjak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vagy mit mondjak a páromnak hogy ne akarja popóba?

Figyelt kérdés
5éve vagyunk együtt a párommal már van egy kislányunk is.. Régebben 2szer megpróbáltuk popsiba de nekem nem jött be meg is értette.. Múltkor együtt voltunk és kérdés nélkül berakta.. persze nekem nem esett jól fájt meg minden mondtam is neki többször nem akarom.. annyit mondott oké de nem haltam bele.. tegnap este , megint megpróbálkozott... sajnos emiatt nem tudom élvezni a szexet hogy mondjam el neki ezt az egészet??!

2016. jan. 30. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Elég pofátlan dolog csak úgy berakni! Amúgy így mondd meg neki, ahogy ide leírtad. Hogy neked nem okoz örömet, ha szeret téged akkor tekintettel van rád és nem csinál ilyet.
2016. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Legközelebb szó nélkül csiptess rá a mellbimbójára egy csipeszt...
2016. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi kezdenivalótok nincs egymással!
2016. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, h nincs popsi. Ha nem tartja be a szabályokat, akkor punci sem! Ő dönt!
2016. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Vegyél egy vibrátort és dugd a hátsójába csak úgy és kérdezd meg tőle, hogy most érted, hogy miért nem akarom?

Nekem sem kedvencem egyébként a popsiszex, viszont van, hogy csináljuk így a párommal, de csak és kizárólag megegyezés alapján és ha lehet, inkább kerülöm, mert bizony ha nincs meg a kellő kedv hozzá, előjáték, stb., akkor fáj és egyáltalán nem jó.

Értem én a pasikat, hogy ez mennyire izgató a számukra, csak amelyik pasi csak úgy ajtóstul ront a házba, az egy önző barom. És ezt nem így kéne.

De a kommunikáció sokat segítene. Elmondhatnád neki, hogy miért nem akarod és mondom, próbálja ő is ki, hogy milyen érzés.:)

2016. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szó nélkül nyúlj fel neki 2-3 ujjal. Érteni fog belőle.
2016. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5-ös ez barominagy hülyeség, mert simán lehet hogy olyan csávót fogott ki aki rohadtul élvezné ezt a dolgot
2016. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. jan. 30. 16:23
 9/14 anonim ***** válasza:

"5-ös ez barominagy hülyeség, mert simán lehet hogy olyan csávót fogott ki aki rohadtul élvezné ezt a dolgot"

Alap bemelegítés nélkül, csak úgy meglepetésszerűen egy vibrátorral a hátsójába senki nem élvezné, vagyis biztos nem esne túl jól. És egy próbát megér, hogy tudja, hogy mi is itt a gond.

2016. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, az is ugyanígy rendben lenne a részéről, hogy ha hason feküdne, te a hátát meg a combjait masszíroznád 15-20 percen keresztül, aztán egyszer csak egy határozott mozdulattal feltolnál neki egy olyan vastag kígyóuborkát, mint a pénisze, ha pedig nem tetszene neki, akkor közölnéd, hogy oké, igaz, hogy fájt, de nem halt bele.
2016. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!