Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Vagy mit mondjak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vagy mit mondjak a páromnak hogy ne akarja popóba?

Figyelt kérdés
5éve vagyunk együtt a párommal már van egy kislányunk is.. Régebben 2szer megpróbáltuk popsiba de nekem nem jött be meg is értette.. Múltkor együtt voltunk és kérdés nélkül berakta.. persze nekem nem esett jól fájt meg minden mondtam is neki többször nem akarom.. annyit mondott oké de nem haltam bele.. tegnap este , megint megpróbálkozott... sajnos emiatt nem tudom élvezni a szexet hogy mondjam el neki ezt az egészet??!

2016. jan. 30. 15:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de ez nálam válóok lenne.

1. Nem vagyok szexuális tárgy. Igenis érdekelje, hogy akarom és élvezem-e a szexet, vegye figyelembe, hogy nemet mondok.

2. Ez NEMI ERŐSZAK. Nem szó elhangzott, akaratod ellenére, a test erejét használva, szándékosan fájdalmat okozva. Bűncselekmény. Akkor is, ha házasok vagytok.

Na EZT add értésére.

Fel is jelentheted. Én megtenném.

3. Örökre oda a bizalom.

2016. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkitől a válaszokat.
2016. jan. 30. 21:11
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
Nyelvedet a szájpadlásodhoz szorítva formálj egy N hangzót. Aztán tedd még hozzá, hogy em akaroooom!
2016. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Biztos akkor rúgnám le magamról gyorsan...
2016. febr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!