Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nehéz dolgom úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nehéz dolgom úgy pasit találnom hogy undorodok az orális szextől és heti egy együttlétnél többet nem igénylek?

Figyelt kérdés
Egyszer próbáltam egy fiúnak az orálist nem dugta mélyre de a tudattól lehánytam. Azóta meg se próbálom nehogy megint előforduljon. Úgy érzem nehéz dolgom van
2016. márc. 25. 15:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én önmagában azért, mert nem orálozol, nem hagynálak, el, de heti 1... hát hát. Az kevés. Egykorúak vagyunk pedig.
2016. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#13

Eddig us tudtam, hogy trollkodsz de Mostmár biztos.


#19

Ne a gyk szűz lúzereiből indulj ki. Ők mindenkire rányomulnak.

2016. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Szerencsére nagyon sok levelet kapok, talán tényleg kellek :)"

Ja, lehet mind olyan pasitól, akinek még heti 1 alkalom se jut!:D

Nézd kérdező, nagyon kevés az esélyed.

A szexet, az orális szexet nem azért csinálják sűrűn, vagy csinálják egyáltalán, mert nem kulturáltak, hanem mert jó és nagyon jól esik, azért!

Amúgy én is veled egyidős nő vagyok, de nálam alap az orál oda-vissza és ha csak hetente egyszer szexelhetnék, hát a falat kaparnám! De nem is volt soha pasiproblémám!:)

2016. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
én annak ellenére sem találok, hogy szeretek sz*pni és szinte minden nap csinálnám....
2016. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellenél,pláne hogy egonövelés miatt írtad ki a kérdést!
2016. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Persze. Sok impotens pasi van.

Amúgy az orálhoz nem kell bekapni, nyalogathatod is.

A heti egy, így előre betáblázva viszont nagyon ciki. A normális pasiknak napi szinten van igényük a szexre.

Viszont ellentmondasz magadnak is, mert ha valóban tudnál szeretni, és nem csak megjátszanád, akkor kívánnád is a pasid és nem kötnéd ki előre, hogy heti 1 a maximum.

2016. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!