Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nehéz dolgom úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nehéz dolgom úgy pasit találnom hogy undorodok az orális szextől és heti egy együttlétnél többet nem igénylek?

Figyelt kérdés
Egyszer próbáltam egy fiúnak az orálist nem dugta mélyre de a tudattól lehánytam. Azóta meg se próbálom nehogy megint előforduljon. Úgy érzem nehéz dolgom van
2016. márc. 25. 15:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Bennem is az merült fel, ami az utolsó válaszadóban: élvezed a szexet? Volt valaha orgazmusod a partnered vagy magad által? Nekem eléggé úgy tűnik, hogy nem csak az orált, de alapvetően a szexet sem szereted. Így nehéz lesz partnert találnod, mert benned van a hiba, abnormális a hozzáállásod, aminek biztos van oka.
2016. márc. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Dreamer88 ***** válasza:
100%
Olyat még találhatsz aki nem szereti ha orált kap (én is pl csak adni szeretem a csajnak), de a heti 1 együttlét már problémásabb lesz.
2016. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

8. Igen szeretem élvezem, csak kulturális szinten.

Amúgy a magas izmos határozott férfias domináns pasik jönnek be

2016. márc. 25. 15:49
 14/26 anonim ***** válasza:
93%

Ha tetszik egy lánnyal és randizunk, nem kérdezem meg, hogy szeretsz-e sz*pni vagy heti hányszor fogunk lefeküdni majd? :D

Összejövünk, mert jól kijövünk és szeretnénk egymással lenni. Eltérőek az igényeink és én majd alkalmazkodom hozzá. Nem szakítanék veled, ezek miatt, ha egyébként tökéletes párt alkotunk.

2016. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Dreamer88 ***** válasza:
100%

"a magas izmos határozott férfias domináns pasik jönnek be"


Na így viszont kb 0 alatti az esélyed.

Az ilyen pasik általában igénylik is a szexet. Heti 1-el tuti nem fogják beérni.


Ennek ellenére szorítok neked, mert mindenki megérdemli a boldogságot.

2016. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valaki oralisan is elvezetet okoz a masiknak, attol meg kulturalisan elvezi a szexet es lehet kifinomult, "rendes" nő. Valahol itt kene rendet tenni a fejedben, mert nem normalis ha undorodsz a szeretett ferfi egyik legfontosabb testreszetol, es kulturalatlannak belyegzel, azt ha valaki minden modon elvezetet akar adni a szeretett felnek. Ugyanis kulonbseg van akozott ha valaki leszop egy nevtelen sracot reszegen a diszko padlojan terdelve, es mas az, amikor a szerelmednek csinalod es elvezed te is, ahogyan o az elvezettol nyog es elkodosult szemmel figyeli az ajkaidat az orgazmusa utan. Azonban a te fejedben mindketto mintha ugyanolyan latban lenne. Igy ferfit nem fogsz talalni mert ez a fajta zartsag jelen van az egesz szexualis lenyedben es igy nem tudom ki elvezne veled, ha folyton attol kell felnie hogy mikor belyegzed kulturatlannak, mert mondjuk meghuzta a hajadat kutyapozban.
2016. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

Nekem elég heti egy alkalom,szerintem biztos találsz ilyen partnert :)

25/F

2016. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
A szex nem a kultúráról szól, hanem az élvezetekről, tűzről, vadságról. A szex mocskosan jó. A heti egy édibédi összebújás nem fog tetszeni senkinek. Főleg ha ilyen kigyúrt állatok tetszenek. Amint megtudják hogy nem akarsz szexelni, és még le sem szopod, rögtön keresnek mást... 28 évesen pedig ezt tudod! Mert biztos hogy volt már részed ebben.
2016. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Szerencsére nagyon sok levelet kapok, talán tényleg kellek :)
2016. márc. 25. 16:55
 20/26 anonim ***** válasza:
90%

A heti egy szex a kulturális szint, a másodiktól már kulturálatlan? A szeretett ember testének minden porcikáját szeretni és kényeztetni, minden létező módon örömet szerezni neki, az kulturálatlan?

Azt hiszem, mások a fogalmaink a szexuális kultúráról. Remélem, hogy egyszer találkozol egy férfivel, akivel együtt fog majd rezegni a testetek és a lelketek is, és együtt átértékelitek a mostani véleményedet :)

2016. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!