Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom túl hamar elmegy....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túl hamar elmegy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Félek, h bántaná az egóját, ha szóvá tenném.

Magát az aktus részét, olyan fél és 2 perc között bírja. Előtte meg mindig megkér, h szájjal is kényeztessem. Az is olyan 1-2 perc.

Amint elélvez, vége is az egésznek.

Néha sírni tudnék, mert én is az orgazmus közelében vagyok, de utána nem foglalkozik velem.

Én meg túl zavarban vagyok, h elkezdjek előtte maszturbálni.

Nem akarom megbántani, de nem tudom mi mást tehetnék.

1 hónapja vagyunk együtt.



2016. márc. 25. 02:56
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

minek szerencsétlenkedsz vele? impotens, impotens.

keress egy férfit

2016. márc. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj lesz szólnod, vagy a kapcsolatotok fog rámenni. Tudod, néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.
2016. márc. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ápold le kezdésnek,aztán ha másodjára is hamarabb megy el,mint te,akkor reménytelen!
2016. márc. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a néma gyereknek...... duma. A palinak ezt látni kell(ene). Mondjuk szerintem csak arra tart. Én szólnék neki. Lesz ami lesz alapon. Ha az egoja fontosabb, mint te akkor séta.......
2016. márc. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szólj neki! De ezt magától is észre vehetne hogy nem volt orgazmusom akkor legalább megúszta vagy kinyalta. De az is lehet hogy csak arra kellesz neki csak nem mondta azért nem foglalkozik azzal hogy neked jó e..
2016. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akció előtt egy fél órával eressze le a fáradt olajat, akár te is segíthetsz neki, utána garantáltan tovább bírja
2016. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem akarod megbántani? Hát ez marha jó. Ő nem figyel rád, egyszerű guminőnek tart, amit elővesz, gyorsan elmegy benne, utána szarik rá. Neked ez ez nem bántó viselkedés?
2016. márc. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem az a fő probléma, hogy 2 perc alatt elmegy, hanem az, hogy nem gondoskodik rólad is. A 2 perc után bele lehet vágni egy újabb menetbe, az már 5 perc is lesz, lehet kreatív, de ő magasról tesz rád.



Tanács? Várj még pár évet a pasi mellett, hátha felnő eléggé, hogy már ne legyen ennyire önző, annyit meg fél lábon is ki lehet bírni nem? (nem...)

2016. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Dobd ki.
2016. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ennek a pasinak csak a saját élvezete fontos. Miért hagyod ezt neki? Keress egy olyat aki veled is foglalkozik.
2016. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!