Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Egyéjszakás kalandokná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egyéjszakás kalandoknál, vagy szexkapcsolat elején mit vártok el a fiútól?

Figyelt kérdés
Mindenre értve

2016. márc. 25. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Még én se értem a kérdést...

30/F

2016. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval: milyen "kritériumoknak" kell megfelelni egy lánynál egy fiúnak, hogy a lány megkedvelje a fiút, és egyéjszakás kaland legyen a dologból.
2016. márc. 25. 13:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyéjszakás kalandnál, szexkapcsolat elején (közepén, végén) azt várom el, hogy jó legyen a szex. Ha az nem jó, akkor az egész értelmetlen időpocsékolás.
2016. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fiúként egy nőtől a tisztaságot várom el csak. Jobban szeretek elején én irányítani és ha a nő úgy érzi hogy akar valamit mutatni mutat ha nem akkor végiviszem egyedül az együtlétet. Mivel egyéjszakásról van szó nagyon könnyen kiderül hogy jó voltál vagy sem :)

Ha 1 héten belül felkeres hogy akarja mégegyszer valószínüleg tudsz valamit :) Ha meg nem kerüld el a baráti körét mert ott már mással úgyse fogsz dugni....


Hála istennek nekem édesapám kitanított mondta hogy városomtól 20-25 km kezjek el szexelni és egy idő elteltével jöjjek csak közelebb mikor már "profi vagyok"


egyszer egy nő szó szerint igy jött oda hozzám 5 éve: XYZ mestélte lefeküdtél vele igaz? Mondom igen ha ő elmondta miért tagadjam? Azt mondta olyan jó volt hogy 2 nap után is bizserget neki.... Erre én elpirultam és erre ő mit mondott? Nincs kedved lefeküdni velem? Azóta se hittem el de tényleg igaza volt apámnak aki azt mondta ha egy nőt jól megdugsz az elmondja másnak és utána csak picit kell közeledned a barátnőjihez.... A fenti példához pl nekem semmit nem is kellet tennem mégis jöt az alkalom


Szóval kolléga egyszóban. Te is légy ápolt és ne úgy dugj hogy neked legyen jó hanem úgy hogy a parnternek..... Ez a titka az egyészakás kalandnak ha jól dugsz sokat dugsz még ezálltal....

2016. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kössz a tanácsot :D do gondolom neked eleve volt tehetséged hozzá...
2016. márc. 25. 14:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4esnél a pint .

Ja és foglalkozz a nővel s ,hogy neki hogy jó. Ő is menjen el többször.

Ne csak azzal,hogy te elmentél és a nő meg levan ejtve...

Ìgy tuti nem lesz folytatàsa a dolognak.

De ha rendesen kielégìted és megkapja amit akar,akir tuti befutó leszel!!

L/25

2016. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

4-es


elfelejtetted írni a méreteid: magasság, pénisz ?


ez a 2 dolog a lényeg, ha vmelyikben átlagon aluli vagy elfelejtheted az egyéjszakás kalandokat...sose leszel jó a nőknek.


talán még az is elhanyagolható milyen az arca és a teste az illetőnek...mert ha nagy a farka és magas, lesz önbizalma és ezzel legtöbb esetben a jó duma is párosul, így megtud dugni bárkit.


kétlem, hogy az a csaj aki megkérdezte tőled, hogy lefeküdnél-e vele, nem tudta volna már a péniszed méretét...magasság és a kinézet meg adott, látja

2016. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok és nem vagyok nagyember...

169-170 cm magas

18-20 cm a péniszem attól függ mennyire vagyok felizgulva és mikor szexeltem utoljára (mondjuk elég vastag)

Egyátalán nem ez számít. Volt olyan alkalim aki annyira vonzó volt számomra hogy 1 óra nyalás után ráült a fejembe 69-be és 2 órán át kényesztettük egymást behatolás nélkül.....


Vissza birom tartani az elélvezést 50-60 percig simán kihúzom akármilyen boba nőről van szó a lényeg az hogy a hölgynek jó legyen.


Hülyeség a méret és a külső. A hozzáálás a legfontosabb!!!!! Úgy kell nekikezdeni hogy a nő a fontos és nem a te élvezésed! A nőt végig a tenyereden kell hordanod abba az időbe még együtt vagytok királynőként kell kezelned....

(kivéve ha nem beteg és nem arra izgul hogy üsd, és keményen dugd seggbe....)

2016. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

erről van szó...magasságodat bőven kompenzálód azzal, hogy nagy és vastag a farkad, persze így el vannak ájulva tőled, és így már fel is ajánlkoznak neked, erre volt példa amit írtál...elmondják egymásnak, hogy húúú annak milyen nagy és vastag volt a farka, jól is bírja a szexet...persze 2 nap után is bizsergett neki...így már vonzó vagy minden nőnek ! Így még magasabb nőt is simán megkapsz, hiába alacsony vagy. Amúgy lefeküdtél a csajjal ?


gondolom van önbizalmad is, mivel nagy a farkad. Kíváncsi lennék mi lenne, ha 15 cm lenne átlagos vastagsággal ami 4 cm, hogy úgy is felajánlkozott volna neked a csaj...kizártnak tartom.

2016. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Újra 4-es vagyok...


Teljesen el vagy tévedve. Tiszta szörös a testem a hátam a hasam és a mellkasom is....

17 évesen veszítettem el a szüzességem. (majdnem szülinapomkor...) Rá másfél évig összesen még 2 lánnyal voltam együtt. Ebből egyikkel 6 hónapig másikkal 4 hónapig..... Utána most mit mondjak én szerencsés voltam és találtam egy 35 éves nőt aki bukott a fiatal 18 éves fiúkra és megtanított mindenre. (összesen egy barátomnak mondtam el aki undorítónak tartotta hogy képes vagyok egy 35 éves nővel lefeküdni kinyalni stb....)

50-60 alkalommal voltunk együtt akkor amikor megtudtuk oldani (Volt egy 14 éves fia) és 1 hónap után kicsit bele is szerettem amit 3-4 hónap után mondtam el neki. A lényeg neki köszönhetek mindent és szó szerint mindent!

Első alkalmakkal letesztelt mit tudok. Majd elkezdett tanítani. 10-12 alkalommal aztmondta mutassam meg mit tanultam tartsam vissza az ő kedvéért hogy sokáig csináljuk. 15 perc után pózcsere ráült és úgy mozgott hogy 30-40 másodperc után elélveztem... Még pár alkalom és ment a dolog. Mikor "vége" lett az egésznek elmondta hogy ő csak a 20. alkalmtól élvezte de onntól nagyon!

Igazából úgy lett vége ennek a kapcsolatnak hogy egy 5 évvel fiatalabb barátnőjének elmondta hogy összejárunk és milyen jó és összeismerketem vele és megtörtént. Utána elmondta ő intézte direkt így hogy ne szeresek teljesen belé és hogy lássam azt ha jót teszek a nőnek azt úgyis kifecsegi és találok mindig egyéjszakás kalandot.

Azóta 8 év telt el......Mai napig ha véletlenül összefutunk (Nincs szex) mindig megköszönöm neki amit értem tett.... Soha nem volt olyan hónap hogy ne feküdtem volna le egy új nővel és minden 3. akart újra szexelni velem. Pedig nem vagyok se szép se gazdag...

2016. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!