Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen buták?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen buták?

Figyelt kérdés

A kérdésem szimplán annyi lenne a nők felé, hogy egy csomóan itt írják, hogy 18 centi alatt nincs kuki meg hogy 20-22-es kell nekik, de páran ha meglátnának egy 15 centiset is max már meg guvadnának....

Most ez mi a krumplis tészta?


Az urak válaszát is várom.

(NEM GYŰLÖLETKELTÉSNEK SZÁNOM A KÉRDÉST, DE NEM TUDOM MEGÉRTENI MIRE JÓ EZ)



2016. márc. 23. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Itt a legtöbben azt szokták írni észrevételeim szerint hogy már az átlag is teljesen megfelelő. Kevesen írják hogy nagy kell nekik.
2016. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem sem jellemző, hogy a gyakoris hölgyek a méretre panaszkodnának, inkább a technikát, meg a partnerre odafigyelést emelik ki fontosnak.


Aki azt írja, hogy 18 alatt nincs kuki, az szerintem életében nem látott még kukit. Nem csak 18 centist nem, hanem egyáltalán nem.

2016. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Úristen... Mi ez a nagy péniszmizéria?

Az én barátomnak sem nagy, sosem mértem le, nem is érdekel és mégis meg vagyok vele elégedve.

2016. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem nők írják, csak az ilyeneket provokálják mint te.
2016. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Erre lennék én is kíváncsi #3, haverjaim is pofáztak már nekem, hogy kicsi meg minden (2mm és 16 lenne), de így őket se értem, mert mindig mondtam, hogy nem csak a méret számít, használni is tudni kell de az elborult agyúak nem értik meg férfi oldalon.


De tekintsünk egy a gyakoris lányok/nőktől, ez úgy kollektívan kérdezem, mert nem csak itt olvasok/hallok ilyeneket.

2016. márc. 23. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé vegyes a kép múltkor valaki azért sírt, mert 20 feletti az övé és eddig sok csaj csak orálra volt hajlandó...
2016. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem azért de nagyon sok kérdés szól a kis farkadról és mit ott is, így itt is leírom, hogy nem minden a méret. Még amúgy nem is jó a nagy, iszonyatosan tud fájni
2016. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Én még nem találkoztam olyan nővel, aki méretre panaszkodott volna. Kivéve extra esetekben, mert egy 12-13 cm alatt előfordulhat, hogy valóban kicsinek bizonyul. Egyébként az átlagos 15cm már mindenre elég, ha használni is tudják. Ennél nagyobb már csak arra jó, hogy dicsekedni lehessen vele.
2016. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajotok nektek annyira fel fujjatok ezt a méret historiat h rossz nézni. Sok mérettel találkoztam már mindet én mertem le ;) 22 ről beszélt a srác kivette már akkor láttam h kicsi aztán 15 volt a mérete ami nem volt kicsi! Legalább is nekem nem a legnagyobb talán a 17 és volt nem igazán tudtam élvezni használni sem tudta... Viszont volt egy 9.5 és jól használta és lassatok csodát kielégített rendesen! Nem kell ehhez nagy farok csak szerintetek. Minden pasi így még úgy mondta nekem a süket dumát hogy így 20 centi úgy 18 aztán 5 centit rahuztak mindig.
2016. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Jár a szája a sok állatnak, de 13 centinél már sírnak :D. Nekem 20 centi, és egyszer egy csaj beszólt hogy lehetne nagyobb :D. Be se nyomtam még tövig de már rinyált hogy fáj :D. Szóval erről ennyit.
2016. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!