Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom, hogy jó helyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy jó helyre írtam-e, de tinderen vannak mormális emberek?

Figyelt kérdés
Mármint nem csak selejt, aki nem kell senkinek, mert van valami defektje? Van valakinek valami siker tapasztalata? Vagy leírná valaki, hogy ha volt ilyen tinderes randin, hogy milyen volt?

2016. márc. 21. 17:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg ember van fent, akad köztük mindenféle.
2016. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi kilences, köszi, hogy szánták rám időt! Me t a zöld pacsi :3
2016. márc. 21. 19:35
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

5-ös vagyok!

Köszönöm kérdésed, tudok aludni… Szeretem a feleségem és kívánom is. Viszont ha megcsalom akkor az nem feltétlen csak az én hibám. 7 éve vagyok házas, szerintem 7 évbe belefér 3-4 nő. Ha megmondanám tuti el akarna válni, és ilyen hülyeség miatt legyen vége? Szerintem amit nem tud, nem fáj nekiiii!

2016. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!