Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti minden képet megnézitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minden képet megnézitek annak akit lájkoltatok Tinderen? Vagy ha már beszélgettek megnézitek az össszes képét?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Még a lájkolás előtt megnézem az összes képet, és elolvasom az adatlapját, ha írt oda valamit. Megfontoltan döntök, nem csak húzogatok jobbrabalra, oszt csak lesz valami, he. Ennek így kéne működnie.
2016. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1: oh, én egész mást húzogatok jobbra-balra, iykwim


na de komolyra fordítva a szót, én mindenkit jobbra húzok, aztán aki visszaigazol, abból válogatok. 1 év alatt már volt vagy 2 matchem.

2016. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem , köszönöm válaszokat :) csak azért kérdeztem mert múltkor is belefutottam valaki eszetlenbe akinek először tetszettem aztán nem XDD
2016. jan. 31. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Én megnézem, de a végén úgy is mindenkit lájkolok, hátha. Viszont 1 év alatt még egy matchem sem volt, mivel alacsony vagyok és annyira ocsmány, hogy minden nőt a hányinger kerülget, amikor meglát.
2016. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2-es: Ne hülyéskedj már, 2 matched volt 1 év alatt? Én pár hónapja regisztráltam és 1.000 felett járok, pedig a nők nagy részét balra húzom, mert simán nem szimpatikus, válogatós vagyok...


Meg mondjuk én ismerkedem itt is, azt mondják könnyű, mert jól nézek ki, de szerintem nem csak ettől függ. Tinderen persze jóval nagyobb a hangsúlya ennek, de itt pl ezt senki nem látja elsőre és itt is átjön annak akivel beszélgetek, hogy nem lehetek szar pasi, pedig még akkor képet sem látott. Meg Tinderre is lehet jó hangulatú képeket válogatni, nekem is van nő, akit azért igazolok vissza, mert megfog a feelingje a képeinek.


Az eredeti kérdésre válaszolva - csak akkor nem nézek végig minden képet, ha már az első abszolút meggyőzött, hogy kell nekem. De ez ritka mint a fehér holló.

2016. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

csak irónizáltam, nem tinderezek :D


hát nem tom, de nagyzolni azt tudsz. ritka mint az 1000 holló, de azért mégiscsak volt 1000 matched, és ezek csak azok akik visszaigazoltak :D

2016. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A ritkát nem az összes matchemre írtam, olvasd újra. Abból lesz match, akiben valami megfog, látok valami potenciált. Sosem lehet tudni ki a gyöngyszem és nem csak külső alapján ítélek a Tinder meg csak arra szűr, így adok esélyt ezen túl lépni.


A ritka, mint a fehér holló arra vonatkozott, aki már 1-2 képből megnéz és nem lapozom végig az összes képét. Ilyen, ha 3 volt eddig.

2016. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!