Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom, hogy jó helyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy jó helyre írtam-e, de tinderen vannak mormális emberek?

Figyelt kérdés
Mármint nem csak selejt, aki nem kell senkinek, mert van valami defektje? Van valakinek valami siker tapasztalata? Vagy leírná valaki, hogy ha volt ilyen tinderes randin, hogy milyen volt?

2016. márc. 21. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ott csak sexre mennek
2016. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, mert én nem használom.
2016. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem Te is pont olyan defektes, selejt vagy ha tinderre szorulsz mint a többi akiket selejtnek tartasz :D :D :D
2016. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez jogos volt hármas:D de én nem olyan vagyok. Szimplán csak is erkedni szeretnék, mert nagyobb a választék. De kb milyen arányban vannak a normális, és az abnormális emberek aránya?
2016. márc. 21. 18:00
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Nekem van feleségem, és csak úgy regisztráltam… Komolyabb nem jött össze, de 2 nővel egy-két szex volt. Szerintem én nem Tinderről választanám életem "asszonyát". Meg én már megtaláltam! Szóval… csak max. 1-2 szexre lehet onnan. Szerintem! De ez csak az én véleményem!
2016. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm, mégha megcsalni valakit az egyik legnagyobb taplóság... Hogy alszol te éjjel?
2016. márc. 21. 18:11
 7/13 anonim ***** válasza:

5-ös, feleséged van, és 1-2 nő volt szexre Tinderről? Te is ugyanolyan selejt vagy.


Amúgy meg kedves kérdező, én másfél évig használtam a Tindert, volt 3 szexpartnerem akiket ott ismertem meg. Ezután letöröltem, és kicsit később visszaregisztráltam, és most már boldog párkapcsolatban élek egy olyan fiúval akit ott ismertem meg. Szóval lehet normális embereket is találni ott :)


20L

2016. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a zöld pacsi neked is :3
2016. márc. 21. 18:25
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Négy csajjal randiztam onnan, eggyel szexeltem is.

Kettő egész jó volt, egyikkel koncertre, másikkal margitszigetre mentem.

Akkor a harmadikkal dunaparton mászkáltunk, az nem volt életem randija, hát ő beszélt folyamatosan, de nem élveztem, nem volt annyira szimpatikus ahogy beszélt, hangja se.

Negyedikkel is margitszigeteztünk, vele szexeltem még aznap este, nehezen indult be, de a vége jó lett. Sajnos azóta viszont nem beszélt velem, ahogy ismerem (nem olyan sok) beszélgetés alapján, már páran átmehettek rajta azóta (és előtte is). Ez mondjuk akkor nem zavart, egynek közel tökéletes volt.


Egyiknek se volt defektje, de ennyi sikerült, nem illettünk össze végülis egyikkel se:D Az első találkozás élőben fura, mert ahogy írtam is, nem tudod milyen hangra számíts, a beszédstílusa is fura lehet, vagy az egyik pl alig nézett rám, csak a földet nézte folyamatosan, úgy beszélt, hallgatott engem, stb.


Sokan keresnek ott normális, és nem csak szexkapcsolatot.


Én végül is mindkettőt keresem, mikor mi jön(ne) össze.

Pár havonta max 1-2 hétig nyomagatom, aztán 1-1 csajjal mindig randizok a végén.


Szóval nagyon rossz tapasztalatom nem volt, az biztos hogy lányok közül is van ott bőven nagyon fura, első ránézésre is "defektes" :D

2016. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22f voltam.
2016. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!