Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek kicsi a pénisze 15 cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek kicsi a pénisze 15 cm vagy az alatti, az egész élete során komplexussal fog küzdeni?

Figyelt kérdés
Mindig benne lesz az, hogy 2-3 cm miatt nem lesz jó a nőknek, nem tudja őket kielégíteni, kinevetik, elmondják másnak, hogy kicsi van, megcsalják mert kicsi a pénisz, stb...
2016. márc. 19. 13:59
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
69%

kedves 25.-ik válaszoló aki ezt írta: "A rövidséget még talán elnézik, de ha ilyen 3,5cm-es ropivékonyságú hulladékod van, na azzal már kidobnak. Mindnek számít méret, a kérdezőnek írt privátot, ott leírtam neki az én negatív tapasztalataimat. Amúgy hallottam már nem egy-két nőtől, hogy a kisfarkú (12-13cm és 3,5cm vékony) "férfiak" egy nagy rakás szemetek... És igazuk van sajnos.

"

Befejezed végre ezt az önsajnáló,önsanyargató kis farkam van nem vagyok férfi,sz*r vagyok dolgot? már unom hogy mindenhol téged olvaslak és a f***ságaidat a f**dról hogy milyen kicsi.

2016. márc. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
67%
Igen kérdező neked egész életében kompkexusaud lesznek de nem a farkad mérete miatt, hanem mert ostoba vagy.
2016. márc. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

#24

Te reménytelen vagy.

2016. márc. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 Tiboo Martino ***** válasza:
16%
#33.: Te meg főleg a 40%-oddal!
2016. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
ma 03:01.. Nem fogok a szellemi mélységedre lesüllyedni. Ki kényszerített, hogy ideokádd az irományod hm? Baromira semmki közöd, hogy hova mit írok ki.
2016. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 Tiboo Martino ***** válasza:
#29.: Én speciel szerettem volna elsajátítani, fiatal koromban úgy terveztem, hogy majd nagy művész leszek az orális örömszerzés terén. Ugyanezt gondoltam a masszázsról is. Csak aztán ahogy a kedves hölgyek viszonyultak hozzám a hosszú 20-as éveim alatt, nem láttam értelmét tovább bővíteni a tudást elméleti szinten sem. Mit ér az egész gyakorlat nélkül? Oyan "kapcsolatot" is elfogadtam volna, hogy csak én adok ily módon, és nem kérek semmiféle viszonzást (főként tanulási célból, és azért is, mert a legnagyobb boldogság töltetét adta az a tudat, hogy örömet szerezhettem egy hölgynek! Legalábbis anno úgy éreztem amikor volt lehetőségem abban a pár hónapban). Sajnos ha az ember fiát egész életében nem tartják szexuálisan vonzónak, bármit tehet, nem tudja semmilyen típusú csajnál sem megváltoztatni, hogyan is látja őt!
2016. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

#34

Miért tibi te a 65%-odra recsizel? Bár punci közelébe ugyse jutsz így le kell vezetni a feszkót.

Az már csak hab a tortán, hogy ebbe a kategóriában garázdálkodsz és csak nyafogsz, hogy milyen szerencsétlen vagy.

2016. márc. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Tiboo Martino ***** válasza:
#37.: Hmm, szövegértelmezésből jeles vagy! Hol találtál a válaszomban nyafogást? Elmeséltem a kérdezőnek, hogy én a 15 centimmel hogyan jártam az "életben", úgy, hogy nálam nem voltak komplexusok miatta, meg mekkorának is látják valójában a nők a 15 centist. (most már tudom) Aztán azt, hogy egyedül is lehet boldognak lenni, ha már az ellenkező nem negatívan áll az emberhez, csak meg kell találni kinek mi ad boldogságot!
2016. márc. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

te csak egy troll hülyegyerek vagy, aki erre húzogatja magát otthon a karosszékében, hogy majd jól bepánikoltatja a sok átlagméretű embert egy szaros fórumon

mégis mitől lenne szar az élete? az emberek 5%-ának van 20 centis pénisze egy felmérés szerint te nagyon retardált, elő ne add már, hogy az az alap a nőknek, vagy hogy +2 centi annyival nagyobb élvezeti faktor

ha neked boldogtalan párkapcsolataid voltak, lehettek más okok miatt is, ronda voltál, hülye voltál(mondjuk ez itt látszik is)

átlag méret tudod mit jelent? az, hogy a többségnek az van. mintha valaki egy 180 centis magasságra kezdene el hisztizni, hogy törpe

2016. márc. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

#38

Semmi baj a szövegértésemmel. Az, hogy neked egyszer beszólt egy csaj, hogy szerinte csak 10 centised van és ezt nem bírod azóta se feldolgozni az a te bajod. Erről senki sem tehet. Az utolsónak igaza van. A többségnek is e körül mozog mégsem lettek ilyen búvalb***szott depressziós vesztesek. Amúgy általánosságban is érthetjük mert kb minden hozzászólásod ugyanerről szól. Csak már magadat is győzködöd, hogy milyen boldog vagy.

2016. márc. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!