Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsi koromban le borotváltam...

Kicsi koromban le borotváltam szinte az egesz testem es most (? )

Figyelt kérdés
És most szinte mindenhol szőr van nagyon idegesít a hasamon is van a mellemen is es a mellem allatt is de még csak a hátamon is, es ez nem kis pihe hanem latszik is van ahol erosebb van ahol kevesbe de latszik. En nem tudom mi lesz kajak egy strandra se fogok tudni elmenni meg 16 eves vagyok es meg nem voltam ugy fiuval de ha igy maradok nen is leszek mert nem vetkoznek le elotte. Nagyon idegesit ez a helyzet. Mitcsináljak ti mitcsinalnatok a helyemben? Es ha a szajnal van vegig sotet szor akkor mit lehet csinalni? Ez nekem nincs csak az egyik ismerosomnek igen es adnek neki tanacsot köszi
2016. jan. 17. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire idegesít, szőrtelenítsd magad. Miért, mire gondoltál? Egyébként valószínűleg túldimenzionálod a problémát.
2016. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyan minek kellett leborotválni?
2016. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első, szeeinted en hulye vagyok ?? Szőrtelenitem magam nagy okos csak az olxan helyeken ahol nem kellene szőrnek lenni nem merem mert megerosodne nagyokoska ezt kerdezem hogy mitcsinaljak!!! Idióta

Második, nem tudom kicsi voltam még azt hittem igy kell hmmm elrontottam meg keseriti az eletem ketnaponta egy ora mire leszortelenitem msgam

2016. jan. 17. 23:15
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

"Első, szeeinted en hulye vagyok ?? Szőrtelenitem magam nagy okos csak az olxan helyeken ahol nem kellene szőrnek lenni nem merem mert megerosodne nagyokoska ezt kerdezem hogy mitcsinaljak!!! Idióta "


Ha ilyen okos vagy, minek kérsz segítséget? Igen, szerintem hülye vagy, de ez mellékes. A baj az, hogy arrogáns is, ezért hagyom is a kérdésedet a francba.

2016. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy orvost
2016. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül ezzel, csak a többség nem dicsekszik vele. gyantázod, és reménykedsz, hogy majd lesz olcsó végleges szőrtelenítés egyszer, vagy olyat keresel, akit nem zavar.
2016. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Olvastam egy ilyen hozzászólást is:

Erősödik a bőr a borotvától?

"

Nem igaz. Nem erősödik!! Ezt tudományosan be is bizonyították. Borotváláskor eltávolítjuk a szőrszál keskeny finom végét és nagyobb átmérőjű, durvább tapintású szálvég marad a helyén. A szőrszálak ráadásul az eredésükhöz közel vastagabbak, majd fokozatosan vékonyodnak, így rövidre vágva durvábbnak, erősebbnek tűnnek. A kamasz fiúkon megjelenő pihés szőrzet sokkal puhább, gyengébb, mint a későbbi bajusz, ez azonban csak az első borotválásig tart, utána már normál erősségű szőr nő vissza. Ugyanez igaz a lányok testén lévő szőrzetre is. A pihéket eltávolítás után valódi szőr váltja fel. Az viszont igaz, hogy a gyantázás képes gyengíteni, mivel a szálak kitépésekor a tüsző is megsérül.

"


De amúgy is lebortválod. Akkor nem mindegy?

2016. jan. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha szemét lennék, ezt küldeném:

[link]

[link]


u.i. az ember szőrős. Akár férfi, akár nő. Tanuljátok meg!

2016. jan. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

gyantázd vagy epiláld le

akkor tovább is marad sima és gyengülni is fog a szőr

én a helyedben ezt csinálám

2016. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze nincs ahhoz hogy egyszer leborotváltad magad. Ez genetika, nagyon sok nőnek vannak pihéi. Ez egyáltalán nem ciki vagy undorító.
2016. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!