Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsi koromban le borotváltam...

Kicsi koromban le borotváltam szinte az egesz testem es most (? )

Figyelt kérdés
És most szinte mindenhol szőr van nagyon idegesít a hasamon is van a mellemen is es a mellem allatt is de még csak a hátamon is, es ez nem kis pihe hanem latszik is van ahol erosebb van ahol kevesbe de latszik. En nem tudom mi lesz kajak egy strandra se fogok tudni elmenni meg 16 eves vagyok es meg nem voltam ugy fiuval de ha igy maradok nen is leszek mert nem vetkoznek le elotte. Nagyon idegesit ez a helyzet. Mitcsináljak ti mitcsinalnatok a helyemben? Es ha a szajnal van vegig sotet szor akkor mit lehet csinalni? Ez nekem nincs csak az egyik ismerosomnek igen es adnek neki tanacsot köszi
2016. jan. 17. 22:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, minek osztod a normális választ adót. Igenis az a megoldás, hogy szőrtelenítesz, méghozzá nem borotvával, hanem epilátorral vagy gyantával. Ennyi.


Én először kozmetikussal gyantáztattam le, aztán rátértem az epilátorra. Sajnos én is ilyen alkat vagyok, ergo heti egyszer szépen végig kell mennem az epilátorral. Azt használom a szám fölötti pihékhez is, igaz már sokat gyengült a szőröm a kitartó kitépéstől.

2016. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!